Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Statuetki na zamówienie

Innowacyjne statuetki dostępne w linii basic, classic oraz exclusive, zostały stworzone i dopasowane na potrzeby naszych klientów. Każda z linii charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem, oryginalną formą oraz uwzględnia budżet naszego klienta. Dzięki wykorzystaniu szerokiej gamy materiałów, własnego zaplecza maszynowego oraz wykwalifikowanych grafików, tworzymy ekstranowoczesne statuetki z myślą o Tobie i Twoich oczekiwaniach!

Statuetki o dowolnym kształcie

Nasze oryginalne statuetki tworzymy w dowolnych kształtach oraz konfiguracjach. Jako producent statuetek wykorzystujemy ogromną gamę różnego rodzaju materiałów, na których idealnie prezentują się niepowtarzalne wzory wykonane przez naszych grafików. Zachwycające formy, materiały w różnych zestawieniach oraz unikatowe projekty graficzne to cechy naszych oryginalnych statuetek na indywidualne zamówienie klienta.

Statuetki na zamówienie – Linia basic

Statuetka basic  – prezentuje prostą formę, na której umieszczamy dowolną grafikę dostosowaną do konkretnego wydarzenia. Odpowiednio dobrany kształt w połączeniu z marmurowym lub plastikowym postumentem, nadaje statuetce wyjątkowy charakter.


Zobacz nasze realizacje

Statuetki na zamówienie – Linia classic

Statuetka classic – to statuetki, które tworzymy z kilku rodzajów materiałów, aby nadać im oryginalną formę. Odpowiednia grafika, ciekawe kształty oraz idealne zestawienie materiałów tworzy niebanalną całość.


Zobacz nasze realizacje

Statuetki na zamówienie – Linia exclusive

statuetka biznesowa na zamówienie

Statuetka exclusive – to statuetki przy tworzeniu których ogranicza nas tylko wyobraźnia! Tworzymy je z wielu rodzajów materiałów, zestawiając w różne formy. Nadajemy oryginalne kształty, które podkreśla profesjonalna grafika oraz najwyższa jakość wykonania. Jest to zdecydowanie linia reprezentująca produkty ekskluzywne!


Zobacz nasze realizacje

Wyślij do nas zapytanie o ofertę

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 1 godziny

[contact-form-7 id=”237″ title=”Formularz 1″]