Wszystkie Medale - linia exclusive

Ekskluzywne medale z efektem 3D

Linia exclusive to ekskluzywne medale dla zwycięzców. Zachwycają one nietypową formą oraz nieograniczonymi możliwościami w łączeniu różnego rodzaju materiałów. Zestawiamy ze sobą między innymi metal, sklejkę, pleksi lub laminatu grawerski. Kolorowa grafika, wyjątkowe projekty oraz doskonała jakość wykonania to cechy, które charakteryzują produkty z  prezentowanej linii. To dzięki naszej profesjonalnej kadrze jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zamówienie.

Efektowne połączenie struktur

Medale z metalu, które posiada linia exclusive, w połączeniu z kolorowymi elementami pleksi lub złotego laminatu zachwycą każdego nabywcę. Tworzymy medale w nieregularnych kształtach, dopasowując je do projektu oraz wymagań klienta. Do linie medali exclusive należą również medale z pleksi i sklejki.

Prestiżowy wygląd medali na zamówienie

Nasze oryginalne medale z linii exclusive tworzymy łącząc ze sobą różne rodzaje tworzyw. Metal, pleksi i sklejka to najpopularniejszych materiały, które wykorzystujemy do produkcji. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej grafiki  połączonej z wizją naszych projektantów, kreujemy małe dzieła sztuki, godne zwycięzców!

  • średnica medali od 7,5 cm
  • grubość materiału 3mm
  • rodzaj materiału do wyboru (metal, pleksi, sklejka)
  • możliwość łączenia ze sobą kilku elementów
  • możliwość dwustronnej grafiki
  • wstążka (kolor oraz rodzaj do wyboru)

Cena medali z linii exclusive od 7,99 zł netto