Wszystkie Podziękowania i wyróżnienia

Oryginalne certyfikaty szklane oraz drewniane

Kolejną niezwykle ciekawą propozycją jaką mamy w naszym wachlarzu możliwości jest certyfikat na szkle oraz certyfikat w drewnie. Najlepszego gatunku szkło i drewno oraz w pełni wyposażone zaplecze maszynowe daje nam wiele możliwości. Możemy więc stworzyć nietypowe wzory, a w rezultacie jedyne w swoim rodzaju projekty.

Certyfikaty szklane z nadrukiem lub grawerem

Szklany certyfikaty jest fenomenalnym wyborem dla każdego typu potrzeb klienta z uwzględnieniem ich gustu, ale również budżetu. Taka opcja będzie nie tylko odpowiednia jako dyplom uznania, ale również podziękowania dla osoby, którą darzymy wdzięcznością.

Dzięki naszym najnowszym technologiom, na certyfikat ze szkła możemy umieszczać dedykowane teksty i grafiki na dwa całkowicie odmienne sposoby. Pierwszą z nich jest grawer laserowy, natomiast drugą – nadruk UV.

Certyfikaty drewniane na każdą okoliczność

Certyfikat na drewnie to produkt o najwyższej jakości. Jest to bardzo gustowne wyróżnieni, które może być podarowane jako prezent dla szefa lub nagroda biznesowa. Precyzyjnie opracowany przez naszych grafików projekt, możemy więc dopasować do każdego rodzaju zastosowania drewnianych certyfikatów. Dodatkowym elementem, który dołączony jest do certyfikatu z drewna jest złoty stojak, na którym elegancko prezentuje się drewniany podkład.