Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Medale na zamówienie

Nowoczesne medale wykonujemy używając oryginalnych materiałów takich jak sklejka, pleksi, metal oraz szkło. Jako producent medali  tworzymy produkty o różnych kształtach, wielkościach oraz niepowtarzalnych grafikach, które zostały docenione przez naszych klientów. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych projektów tworzonych przez zespół najlepszych projektantów oraz stosując najnowszą technologię w postaci w pełni wyposażonego parku maszynowego, tworzymy medale na indywidualne zamówienie, które spełniają oczekiwania każdego z naszych klientów! Do każdego z produkowanych medali dołączona jest taśma, którą dopasowujemy do kształtu odznaczenia oraz do umieszczonej na nim grafiki. Medale na zamówienie klienta tworzymy pod indywidualne wydarzenie sportowe, artystyczne, biznesowe. Posiadamy duży wybór medali z metalu o różnych kształtach oraz wielkościach na których nadruk wygląda niezwykle elegancko. Medale z pleksi są idealną alternatywą klasycznych medali. Tworzywo z którego są wykonane jest lekkie i pięknie komponuje się z oryginalnym nadrukiem indywidualnego wzoru. Kolejną propozycją nowoczesnych medali okolicznościowych, które posiadamy w ofercie są medale drewniane dedykowane najmłodszym uczestnikom wszystkich dyscyplin sportowych. Są lekkie i dzięki grawerowi umieszczonemu na medalu za pomocą lasera, stają się piękną pamiątką na długie lata. Jeśli szukają Państwo odznaczeń na wydarzenia ze świata biznesu lub polityki to stajemy na wysokości zadania i również dla klientów biznesowych mamy w swojej ofercie medale szklane, które umieszczone w eleganckim etui sprawią radość obdarowanej osobie. Na szkle idealnie prezentują się wzory wykonane pod nadruk UV oraz projekty robione pod grawer laserowy. Dysponujemy całą gamą produktów w cenach dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszego klienta. To dzięki ludziom, którzy są filarem naszej firm, tworzymy rzeczy ponadczasowe, wychodzimy na przeciw potrzebom klientów, wykonujemy medale z duszą, cały czas doskonaląc się w technikach tworzenia innowacyjnych projektów.

Medale na zamówienie – Linia basic

Linia basic – to medale o różnych kształtach, wykonane z pleksi, sklejki oraz metalu. Dzięki indywidualnej grafice, tworzonej pod konkretne wydarzenie, stają się one pełne barw. Wykonujemy niepowtarzalne wzory, bawiąc się formą oraz kolorem. Medale zawieszone są na kolorowej, rypsowej taśmie, którą dopasowujemy do projektu.


Zobacz nasze realizacje

Medale na zamówienie – Linia classic

Linia classic – to medale posiadające oryginalne kształty oraz różne wielkości. Wykonane z metalu, pleksi (w różnych kolorach) oraz sklejki tworzą idealne połączenie z kolorowymi taśmami, które dostępne są w dwóch rodzajach:rypsowa (kolor do wyboru) lub taśma z dowolnym nadrukiem. Profesjonalny nadruk lub grawer nadaje medalom niebanalny charakter.


Zobacz nasze realizacje

Medale na zamówienie – Linia exclusive

Linia exclusive  – to medale, które tworzymy łącząc ze sobą różne rodzaje materiałów. Metal, pleksi oraz sklejka to jedne z najpopularniejszych tworzyw, które wykorzystujemy do tworzenia niepowtarzalnych projektów. Dzięki odpowiedniej grafice połączonej z wizją naszych projektantów, kreujemy małe dzieła sztuki, godne zwycięzców!


Zobacz nasze realizacje

Wyślij do nas zapytanie o ofertę

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 1 godziny

[contact-form-7 id=”237″ title=”Formularz 1″]