Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Zimowe Zawody Strzeleckie na Strzelnicy Husar – patronat Nagrody.pl !

Ostatnio prezentowaliśmy rozmaite medale na zamówienie, jakie tworzyliśmy na turnieje pływackie i piłkarskie. Po serii imprez sportowych gdzie głównymi bohaterami były dzieciaki, postanowiliśmy spróbować czegoś innego. Tym razem objęliśmy swoim patronatem całkiem inny kaliber imprezy … i  w tym przypadku “kaliber” to bardzo dobre słowo!

Nasze statuetki na zamówienie uświetniły emocjonujące zawody strzeleckie.

Zawody strzeleckie – tam nas jeszcze nie było!  W sobotę 29 grudnia odbyły się Zimowe Zawody Strzeleckie na strzelnicy Husar.  Dla nas była to kolejna okazja aby spróbować nowego wyzwania i zaprezentować swoje możliwości! Dla uczestników zawodów przygotowaliśmy unikalnego projektu statuetki na zamówienie, które zdecydowanie są powodem do dumy: i dla osoby która ową statuetkę zdobyła, i dla nas! Zachwyt i uznanie ze strony odbiorców statuetek to dla nas ogromna satysfakcja.

Jesteśmy przekonani, że taka statuetka będzie się wyróżniać spośród innych trofeów zdobytych przez pasjonata strzelectwa.

Unikalne statuetki to nasza silna strona. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, jest to nasza dewiza. Zaprojektowanie i tworzenie tych statuetek to było nie tylko wyzwanie, ale i ogromna frajda. Chcieliśmy aby trofea swoim całokształtem oddały klimat zawodów, jak myślicie, udało się to nam?

Na tę nietuzinkową statuetkę składają się dwa rodzaje pleksi, oraz wysokiej klasy, stabilna podstawa z drewna dębowego. Na pleksi został naniesiony trwały i wyrazisty nadruk UV. Wizerunek pistoletu Glock 17 nadał nie tylko trójwymiaru, ale i smaczku. Wszak Glock’i są cenione na całym świecie i sprawiają, że niejednego pasjonatowi strzelectwa na ich widok pojawia się błysk w oku.

Pamiątkowe zdjęcie musi być! Dziękujemy za pasjonujące zawody i mile spędzony czas.

Musimy przyznać, że bawiliśmy się wręcz wystrzałowo 😉 Jesteśmy dumni, że statuetki naszego autorstwa stały się honorowym elementem tych zawodów strzeleckich. Jesteśmy ciekawi kolejnych wyzwań jakie przed nami staną 🙂 Jedno jest pewne – uwielbiamy to co robimy, więc pomysłów i kreatywności nam nie zabraknie.