Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Statuetki ze szkła – nagrody sportowe i biznesowe

Statuetki szklane to wyjątkowe trofea za poświęcenie i determinacje dla najlepszych. Bez wątpienia każdy wygrany pragnie otrzymać nowoczesną pamiątkę, która nawet po wielu latach wywoła u niego bardzo miłe wspomnienia. Nasz doświadczony zespół specjalizuje się w produkcji statuetek na zamówienie, które możesz wręczyć najlepszemu pracownikowi, wyróżniającej się na rynku firmie, bądź zasłużonemu funkcjonariuszowi. A może jesteś organizatorem zawodów sportowych i chcesz, aby szklana statuetka stała się zwieńczeniem Twojego wydarzenia? Dostępne w naszym bogatym asortymencie produkty na pewno wywrą na Tobie ogromne, a co najważniejsze pozytywne wrażenie. Jako producent statuetek na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy kształt nagrody, co z pewnością czyni z nas liderów na naszym rynku. Razem z nami wybierzesz z szerokiej gamy produktów najwyższej jakości materiały, które zapewniają u nas statuetki wykonane ze szkła. Przeczytaj nasz pasjonujący wpis i dopasuj nasze statuetki szklane do swojego wydarzenia!

statuetki ze szkła na zamówienie biznesowe

Trofea biznesowe i sportowe ze szkła

Najczęściej statuetki szklane to nagrody wybierane dla wybitnych biznesmenów i czołowych sportowców. Jeśli szukasz idealnego trofeum wykonanego z trwałego szkła to doskonale trafiłeś! Wykonujemy statuetki na zamówienie, które wspaniale wyróżniają się na tle dostępnych na rynku nagród. Co zyskasz współpracując z nami? Bez wątpienia otrzymasz gwarancję, że nasze produkty są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, które wykorzystujemy w celu wykonania każdej naszej realizacji. Majestatycznie prezentująca się statuetka szklana jest odporna na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne, co czyni ją wspaniałą ozdobą każdej gabloty, czy półki. Możesz wybrać spośród produktów o klasycznym wzornictwie lub fantazyjnym wykończeniu. Pragniesz zyskać trofeum w kształcie serca, czy ośmioboku? Dzięki różnorodności naszych produktów i ogromnemu wyborowi spośród naszych statuetek idealnie dopasujemy rodzaj trofeum do Twoich oczekiwań. A co powiesz na statuetki szklane z kolorowym nadrukiem? Wszystkie nasze dostępne produkty bez najmniejszego trudu wykonamy z trwałym i barwnym drukiem UV! Ich struktura i najwyższa jakość wykończenia na pewno Cię zachwyci. Wszystkie nasze statuetki możesz ozdobić dowolnym napisem i grafiką – nasz profesjonalny zespół grafików i techników wykona dla Ciebie statuetki szklane specjalnie na Twoje wydarzenie! Przedstawione przez nas trofea dają Ci możliwość precyzyjnej spójności z charakterem obdarowywanych przez Ciebie osób. Jesteśmy przekonani, że statuetka szklana zaspokoi Twoje potrzeby. Tworzymy nietypowe projekty, których unikatowość jest obecna na każdym kroku. Od naszych klientów oczekujemy ciekawych zleceń, które nie tylko nas zaskoczą, ale i sprawią, że będziemy ciągle się rozwijać i stawiać poprzeczkę coraz wyżej. Statuetka szklana to ogromny prestiż i klasyka swojego gatunku. Skupiając się na szlachetności tego materiału nie tylko wydobywamy z niego wszystkie walory, ale i nadajemy nowoczesności i niespotykanego designu. Dysponując innowacyjnymi maszynami sprawiamy, że każda nasza statuetka jest niezwykle precyzyjna. Uzyskanie wysokiej dokładności przez naszych pracowników jest naprawdę bardzo łatwe. To ich wieloletnie doświadczenie pozwala na szybką i rzetelną realizację. Podążając za współczesnymi trendami nie zamykamy się w stałych schematach, dzięki czemu nasze statuetki szklane to prawdziwe dzieła sztuki godne naszych czasów. Marzysz o niestandardowej nagrodzie? To dla nas żaden problem! W tym celu skontaktuj się z nami, a razem z naszym zespołem grafików przedstawimy Ci propozycje na szklane trofeum, którego nie spotkasz w żadnym sklepie.

statuetka ze szkła z kolorowym nadrukiem na turniej karate

Szklana statuetka na zamówienie – wyraź siebie!

Naszych wzorów próżno szukać u konkurencji. Każda statuetka jest opracowana przez naszych utalentowanych grafików. Szkło szlifowane to niezwykle wdzięczny materiał. Bez wątpienia warto sprawić, aby właśnie taka statuetka była nagrodą dla ważnych osobistości, czy sportowców. Spoczywające na podstawie z takiego samego materiału, stelaże statuetek są świetnie widoczne i spójne z całością. Przed każdą realizacją przygotowujemy indywidualny projekt, abyś wiedział jak Twoja statuetka szklana na zamówienie będzie się prezentować. Wysłany do akceptacji pozwala Ci zwizualizować końcowy efekt zamówionych nagród. Nasz profesjonalny zespół na etapie projektowania pomoże Ci w opracowaniu i wybraniu najlepszego projektu. Po jego zaakceptowaniu przystąpimy do realizacji zamówienia. W celu pełnego Twojego zadowolenia będziesz mógł się z nami kontaktować na wiele sposobów, co ułatwi Ci wybranie dogodnej formy dla Ciebie. Pamiętaj – nasz zespół konsultantów zawsze Ci pomoże, tak abyś był w pełni usatysfakcjonowany. Statuetka szklana to prestiż na zamówienie, dlatego tak ważna jest dla nas precyzja i zaangażowanie w taki projekt. W jednym zdaniu można powiedzieć, że to wyjątkowa nagroda na najważniejsze okazje.

statuetki szklane z kolorowym nadrukiem

Wyślij do nas zapytanie o ofertę​​​​

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]