Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Statuetki z drewna na zamówienie – 100 lat PZN

Najważniejszy jubileusz, wielka rocznica i święto sportów zimowych – zapraszamy na 100-lecie Polskiego Związku Narciarskiego, dla którego wykonaliśmy unikalne trofea! To kolejna i niezwykle ważna realizacja na statuetki we współpracy z PZN na wyjątkowe wydarzenie, podczas którego szczególne osoby zostały uhonorowane za tworzenie sportowej historii. To wyjątkowy jubileusz, który wymagał równie wyjątkowej oprawy. Podczas wielkiej uroczystości wręczono 6 statuetek, które wyszły spod skrzydeł naszego niezawodnego i doświadczonego zespołu. Jesteśmy dumni i wzruszeni, że polskie ikony sportów zimowych zostały odznaczone statuetkami naszej realizacji. Odwiedź również nasz Facebook i sprawdź drewniane statuetki na zamówienie dla PZN, które wykonaliśmy!

Statuetki z drewna dla PZN – kto dostał wyjątkowe nagrody?

Polski Związek Narciarski to jeden z największych związków sportowych w Polsce. Jego logo jest rozpoznawalne w całym kraju i poza jego granicami. Wiele wspaniałych sukcesów naszych narciarzy, skoczków i snowboardzistów – zdobyte zwycięstwa, medale olimpijskie i statuetki w dawnych czasach i obecnie – to właśnie w te prestiżowe nagrody wpiszą się również nasze drewniane statuetki. Na wielkiej uroczystości nie zabrakło takich osobistości jak medaliści olimpijscy, oraz mistrzowie świata wraz ze swoimi bliskimi. To dzięki nim mogliśmy powrócić do przeszłości i jeszcze raz przeżyć emocjonujące chwile sukcesów i zwycięstw polskich sportowców. Nasz zespół wykonał unikalne statuetki w kształcie zwycięskiego lauru, które uhonorowały osobistości plebiscytu „Gwiazdy 100-lecia PZN”. Statuetki na zamówienie za 1, 2 i 3 miejsce dostali wielcy sportowcy i ikony polskiego świata sportów zimowych m.in. zwycięscy w kategorii kobiet i mężczyzn biegaczka narciarska Justyna Kowalczyk i skoczek Adam Małysz. Kolejne miejsca zajęli alpejka Małgorzata Tlałkała-Długosz i skoczek narciarski Kamil Stoch, oraz alpejka Dorota Tlałka-Mogore i skoczek Wojciech Fortuna. Wykonane przez nas trofea, jakimi były drewniane statuetki na zamówienie z logo PZN wspaniale oddały zwycięski charakter laureatów tego prestiżowego plebiscytu. Przygotowana poniżej galeria przybliży ten szczególny dzień dla każdego fana sportów zimowych.


Justyna Kowalczyk / Fot. Anna Karczewska / PZN

Adam Małysz / Fot. Anna Karczewska / PZN

Małgorzata Tlałka-Długosz i Dorota Tlałka-Mogore / Fot. Anna Karczewska / PZN

Kamil Stoch / Fot. Anna Karczewska / PZN

Wojciech Fortuna / Fot. Anna Karczewska / PZN

Statuetki okolicznościowe dla sportowców – jak powstały?

Realizacja kolejnego zamówienia na statuetki dla PZN to dla nas nie tylko wyzwanie i ogromne pole do popisu, ale i zaszczyt oraz duma. Szlachetne drewno wykorzystane do produkcji każdej statuetki zostało idealnie wycięte na kształt logo klienta. Połączenie wielu materiałów, które w całości tworzyły niezwykle okazałe trofea sprawiły, że nasze statuetki z drewna charakteryzują się nieprzemijającą tradycją z wszechobecną nutą nowoczesności i innowacyjności. Nasi graficy i technicy postawili na klasykę – w tym drewno – która nigdy nie przemija. Statuetki sportowe dla mistrzów wykonaliśmy z wielką precyzją i zaangażowaniem godnym olimpijskiego odznaczenia. Łącząc w sobie wiele struktur i warstw powstały drewniane statuetki, które poszerzyły naszą szeroką ofertę o prestiż i autorytet. Zrealizowane statuetki z logo, to trofea powstałe na indywidualne zamówienie. Pamiętaj, że i Ty w pełnej współpracy z naszymi grafikami otrzymasz swe statuetki wykonane tylko dla Ciebie! Nasz doświadczony zespół stawia na nieszablonowość i pełne zadowolenie, tak abyś wiedział, że trzymane w Twoich rękach statuetki powstały w oparciu o przesłane przez Ciebie logo wraz z Twoimi wytycznymi. Jako jeden z największych producentów statuetek okolicznościowych wykonujemy nie tylko te sportowe, ale i biznesowe, jak i jubileuszowe. Wachlarz naszych możliwości jest niekończący się – dążymy do tego, aby produkowane przez nas trofea były nowoczesne, eleganckie i pełne nieprzemijającego designu. Wierzymy, że wspierając i upamiętniając sukces każdego z Was na naszych statuetkach, wykonujemy trofea, które staną się zwycięską i sentymentalną nagrodą na wiele długich lat. Masz do nas pytania? Zgłoś się poprzez formularz kontaktowy, lub poprzez portal Facebook!

Wyślij do nas zapytanie o ofertę

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]