Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Statuetki szklane na zamówienie – wykonane wg naszego projektu

Statuetki szklane, których jesteśmy producentem to połączenie naszych nowoczesnych projektów ze sztuką i rzemiosłem. Wszystkie nasze szklane produkty są wykonywane na indywidualne zamówienie, co bez wątpienia podnosi prestiż trofeów. Doświadczeni technicy w pełnej współpracy z grafikami szukają najlepszych rozwiązań, tak aby każda statuetka ze szkła była jedyna w swoim rodzaju. To właśnie doskonałe opanowanie warsztatu i parku maszynowego sprawia, że nasze projekty cieszą się tak ogromną popularnością. Statuetki na zamówienie w naszej firmie stanowią bardzo ważną część działalności. Prócz nich podejmujemy się również realizacji na takie trofea, jak szklane medale czy puchary. Wykonując każdego dnia wiele produktów szukamy unikatowej formy, którą precyzyjnie wykonujemy. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych statuetek? Czym się cechują i dlaczego warto wybrać szklane statuetki? Koniecznie przeczytaj nasz wpis i zainspiruj się już teraz!

nowoczesna statuetka szklana na jubileusz

Jak powstają nasze szklane statuetki?

Statuetki szklane bardzo często wymagają czasu i cierpliwości. Ich wykonanie składa się z kilku etapów. W początkowym procesie projektowania ściśle współpracujemy z naszymi klientami – wzajemnie się inspirujemy i szukamy wspólnej drogi, którą dążymy do wyznaczonego celu. Kiedy poznajemy potrzeby odbiorców to nasi graficy przedstawiają w oparciu o wszystkie informacje indywidualny projekt. To właśnie dzięki temu w pracowniach powstają małe dzieła sztuki, które od wielu lat trafiają do rąk najbardziej utalentowanych i wpływowych osób w całej Polsce i poza jej granicami. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, jest również naszym ogromnym atutem. Dzięki nim możemy postawić na innowacyjne łączenia, dzięki czemu projektujemy statuetki wieloelementowe. W naszych pracowniach wykorzystujemy tradycyjne maszyny laserowe, dzięki którym powstaje trwały grawer, jak i drukarki UV, które dają możliwość kolorowego nadruku przestrzennego. Szkło to bardzo wdzięczny i elegancki materiał. Wykonane u nas szklane podziękowania to niezwykle szlachetne trofea. Statuetek szklanych w naszym asortymencie jest bardzo dużo. Bez wątpienia każdy z naszych klientów znajdzie tutaj coś dla siebie. W naszych projektach włączymy wyobraźnię z technicznymi możliwościami całego zespołu. Stale podnosimy swoje kompetencje, które z każdym dniem pozwalają nam na coraz nowocześniejsze rozwiązania. Szklana statuetka z grawerem czy nadrukiem bez wątpienia Cię zachwyci. Prowadzisz firmę i chcesz podarować swym pracownikom pamiątki na jubileusz? Statuetki okolicznościowe wykonane ze szkła na pewno będą stanowić ważną część Twojej działalności. Majestatycznie prezentujące się statuetki szklane wg naszego projektu wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów będą wspaniałą ozdobą każdej gabloty czy szafki. Jesteś fanem klasycznych i tradycyjnych kształtów? U nas bez najmniejszego problemu znajdziesz projekty na minimalistyczne statuetki. Dajemy Ci gwarancję, że taka szklana statuetka dopasuje się do Twojej idei. A co powiesz na możliwość pełnej personalizacji każdej ze statuetek? Dla naszego zespołu nie stanowi to najmniejszego problemu. Wszystkie nasze statuetki ze szkła, jak i medale czy puchary szklane można ozdobić dowolnym napisem lub grafiką. Atutem jest również to, że nie wpływa to na cenę produktów, co z pewnością zostanie przez Ciebie docenione.

Szybka realizacja, precyzyjne projekty i ekspresowa wysyłka

Jesteśmy nie tylko wykonawcą statuetek na zamówienie, ale również ich projektantem. Wkładamy w nie wiele serca i pełnego profesjonalizmu. Dzięki pełnemu zaangażowaniu i realizacji w terminie zdobyliśmy zaufanie wielu znanych organizacji, czy osób prywatnych. To właśnie nasze statuetki ze szkła są najczęściej wręczanymi nagrodami na wielu znanych galach, koncertach charytatywnych, uroczystościach jubileuszowych, czy imprezach sportowych. Nad każdym z etapów począwszy od zapytania, poprzez projektowanie i realizację, a na wysyłce kończąc czuwają pracownicy z działu kontroli jakości. To dzięki nim każda paczka wychodzi bez wad, dobrze spakowana i oczywiście dociera do klienta na czas. Prestiżowe statuetki to doskonały pomysł na nagrodzenie nie tylko za sukcesy sportowe, ale i za efekty w pracy. Nasza galeria przedstawia przykładowe zdjęcia statuetek, które powstały na specjalnie zamówienie. Większość projektów zostało wymyślone całkowicie od podstaw. Wykonane o bardzo mocno zindywidualizowanym charakterze bez wątpienia zachwycą Cię już na etapie projektowania, a po realizacji nie będziesz mógł sobie wyobrazić innych nagród. Nasze statuetki szklane to wyjątkowe i modernistyczne trofea. Zespół firmy nagrody.pl to młodzi ludzie, którzy wykonują produkty, takie jak statuetki, czy puchary z wielką pasją i zaangażowaniem. Z szacunkiem podchodzimy do takiego materiału jakim jest szkło, dlatego tak wielu klientów zaufało naszemu doświadczeniu. W swej codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne narzędzia nie tylko graficzne, ale i te umożliwiające obróbkę szklanych nagród, aby gotowa realizacja wykonana przy pomocy naszych przyborów wzbudzała podziw i cieszyła oko. Nasze przesyłki dostarczamy już w 24 od zakończenia realizacji – z myślą o grupie naszych klientów przygotowaliśmy kilka propozycji wysyłki, dzięki czemu każdy może wybrać wygodną dla siebie formę dostawy.

szklana statuetka z grawerem

Szklane trofea na zamówienie

W odróżnieniu od innych materiałów szkło jest niezwykle szlachetne i wdzięczne. Warto postawić na wykonanie projektu statuetek własnie z tego materiału. Szklane statuetki to nieprzemijający prestiż, który coraz częściej można spotkać podczas na uroczystych galach. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych nagród, a może myślisz nad współpracą z naszą firmą? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy zamieszczony poniżej lub zadzwoń do nas. Gwarantujemy Ci kompleksową rozmowę, podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

szklana statuetka na jubileusz firmy

Wyślij do nas zapytanie o ofertę​​​​

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]