Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Statuetki na zamówienie – jak to jest zrobione? Statuetki i medale z pleksi

Sklep Nagrody.pl to nie tylko sklep z pucharami.  Indywidualne podejście do każdego klienta to nasz priorytet, a tworzenie wyjątkowych wyróżnień dla wyjątkowych ludzi to coś, w co wkładamy całe serce. Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas odznaczenia były nie tylko najwyższej jakości, ale i zachwycały nietuzinkową prezencją. Zastanawialiście się kiedyś jak powstają nasze unikalne statuetki na zamówienie? Ciekawi? Zdradzimy co nieco 🙂

Statuetki na zamówienie – indywidualny projekt

Przygoda zaczyna się od zapotrzebowania. Od okazji w której będą potrzebne wyróżnienia dla zwycięzców, uczestników lub po prostu okazji którą należy odpowiednio upamiętnić. To właśnie dla Ciebie stworzymy unikatowy, indywidualny projekt który przemieni się w nieszablonowe trofeum. Zadbamy aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Grafika, użyte w niej kolory, odpowiednia czcionka – wszystko musi ze sobą grać. To właśnie te wzory zostaną później przeniesione na medale na zamówienie i na statuetki.

projekt medale i statuetki

Gdy projekt grafiki jest już opracowany, czas na to aby nasza nowoczesna maszyna, wyrazistym nadrukiem naniosła go na płytkę pleksi. Kształt jakim charakteryzują się nasze statuetki z nadrukiem jest różnorodny, ponieważ chcemy aby stanowił zgraną całość wraz z grafiką i napisami które zawiera. Statuetka już jest ale wciąż niekompletna, co dalej?

statuetki na zamówienie z nadrukiem

Nasze statuetki osadzamy na solidnych podstawach, które wykonane są z marmuru lub z drewna. To własnie one zapewnią statuetkom stabilność. Dzięki temu wyróżnienie prezentuje się dumnie. Aby mieć pewność, że wszystko jest tak, jak należy podstawy do statuetek dokręcamy ręcznie. Są jeszcze dziedziny, gdzie maszyny nie przewyższą precyzji i wyczucia jakie ma ludzkie oko i ręka.

statuetki z pleksi

A tak prezentuje się efekt końcowy! Te wspaniałe statuetki z pleksi stanowiły ukoronowanie Turnieju Piłkarskiego Nagrody.pl CUP 2018 gdzie debiutowaliśmy w roli organizatora i głównego sponsora. Rywalizacja była zacięta, emocje niesamowite, a reakcje dzieciaków na trofea które zostały przez nie zdobyte: bezcenne. Takie chwile to dla nas najcenniejsza nagroda, to właśnie one utwierdzają nas w tym, że pasja jaką wkładamy w naszą pracę została doceniona. Tymczasem statuetki dla sportowców i medale z nadrukiem to nie wszystko co mamy dla Was w temacie statuetek na zamówienie.  Powierzchnia statuetki dla nas, jest niczym płótno dla malarza – wystarczy wyobraźnia, innowacyjny projekt i wyczarujemy statuetkę idealną na podziękowania lub na uczczenie ważnego wydarzenia.

Statuetki jako podziękowanie lub wyróżnienie

nadruk uv na plexi

Maszyny które mamy w Nagrody.pl dają tyle możliwości! Powyżej widzicie jak powstaje kolorowy nadruk uv na pleksi oraz stali.  Dzięki temu tworzone przez nas statuetki okolicznościowe charakteryzują się tak wspaniałą jakością. Dbamy o każdy detal. Jak prezentuje się ta statuetka po złożeniu? Spójrzcie sami.

statuetki okolicznościowe na zamówienie

I jak się podoba? Jesteśmy pewni, że stworzona w ten sposób statuetka będzie przyciągać spojrzenia i stanie się cenną pamiątką z danego wydarzenia. Wyłamuje się spoza schematów, jest oryginalna i wyrazista.  Poniżej przykład statuetki okolicznościowej którą stworzyliśmy na jubileusz firmy.

statuetka okolicznościowa

Jak widzicie, wysokiej klasy wyróżnienia, w tym statuetki na zamówienie i medale sportowe z indywidualnie opracowanym nadrukiem to nasz konik. Jesteście zainteresowani? Zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.