Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Statuetki i medale okolicznościowe – sprawdź nasze realizacje!

W naszej bogatej ofercie znajdziesz produkty, takie jak statuetki i medale, które znakomicie sprawdzą się podczas ważnych wydarzeń. Zbliżające się Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości, ważny Jubileusz, czy Rocznica bez wątpienia należą do dni, które warto zwieńczyć jedynymi w swoim rodzaju pamiątkami. Jako producent statuetek i medali okolicznościowych proponujemy Ci wybór naszych produktów, których główną cechą jest nowoczesność, nieszablonowość i wysoka jakość wykonania. Dajemy Ci gwarancję, nasze statuetki, czy medale okolicznościowe, podobnie jak trofea sportowe będą nie tylko miłym gestem, ale i pamiątką na długie lata dla zasłużonych osób. Na naszej stronie znajdziesz wiele jubileuszowych nagród, których cena pozytywnie Cię zaskoczy. Nasze długoletnie doświadczenie na rynku pamiątek okolicznościowych i patriotycznych sprawia, że możemy zaproponować Ci fachową opiekę na każdym etapie Twojego zamówienia. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz coś dla siebie!

Prestiżowe nagrody, trofea okolicznościowe

Oferowane przez nagrody.pl statuetki szklane, wieloelementowe, czy te wykonane z drewna łączą w sobie prawdziwą sztukę i rzemiosło. Jesteśmy zaangażowani w każdy projekt, co bez wątpienia da się odczuć trzymając nasze nagrody w dłoniach. Spokojnie możesz nam powierzyć wykonanie jubileuszowych pamiątek, których wysoka jakość i precyzja wykonania bez wątpienia bardzo miło Cię zaskoczy. Do naszego zespołu należą projektanci i graficy, których szerokie doświadczenie i podążanie za nowościami sprawi, że otrzymana statuetka będzie charakteryzowała się nieprzemijającym designem. Specjaliści od obróbki materiałów idealnie dopracują każdy szczegół, tak aby Twoja statuetka wyglądała jak najznakomitsze arcydzieło. Jesteśmy zdania, że wyjątkowe chwile powinny mieć równie wyjątkową oprawę. Jeśli właśnie tego oczekujesz od swych nagród to jesteś w odpowiednim miejscu. Stworzone przez nas medale, statuetki i wiele różnych podziękowań są tworzone z pasją i zaangażowaniem. Stawiamy na jakość naszych produktów, dlatego nasze trofea sportowe, wszelkie statuetki szklane, czy medale jubileuszowe są doceniane nie tylko w naszym kraju, ale i poza jego granicami. Przyświeceniem naszego celu jest pełne zadowolenie każdego klienta. Każda nasza statuetka musi być perfekcyjna – i śmiało możemy powiedzieć, że jest. To właśnie po perfekcję i jakość z najwyższej półki zgłaszają się do nas klienci, który chcą czegoś więcej niż tylko standardowe podziękowania. Warto wiedzieć, że nie tylko przedsiębiorcy sąu nas grupą zamawiającą medale, statuetki i podziękowania. Musimy zaznaczyć, że produkowane przez nas nagrody proponujemy każdemu kto organizuje wydarzenia sportowe, miejskie, czy kulturalne. Podczas właśnie tych uroczystości cennym ukoronowaniem mogą stać się nasze medale, statuetki, czy drewniane certyfikaty. Upamiętnią one ten dzień, a później z wielką przyjemnością będą stawiane na półkach, czy gablotach.

Medale i statuetki okolicznościowe – tworzymy dla Ciebie!

Dzięki pracy na odpowiednich maszynach i narzędziach z powodzeniem projektujemy medale na zamówienie z każdego materiału i w każdym kształcie. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta, starając się sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Wszystkie nasze statuetki szklane, czy z drewna prezentują się bardzo przyjemnie oraz są niezwykle eleganckie. Również medale szklane oraz metalowe z kolorowym nadrukiem będą przypominać obdarowanej osobie piękne chwile przy każdym spojrzeniu na nasze wyjątkowe trofeum. Nasze nagrody dedykujemy również pracownikom w ramach skutecznej motywacji, czy nagrodzenia za bezcenną pracę, czy poświęcenie. To niezwykle miły gest, który pokazuje, że zależy nam na samoocenie drugiego człowieka. Nasze statuetki, podobnie jak medale okolicznościowe bez wątpienia są właśnie takim „motywatorem”. Nie czekaj więc ani chwili dłużej i już dzisiaj zamów u nas statuetki i medale jubileuszowe! Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy w celu zapytania o ofertę dla siebie!

Wyślij do nas zapytanie o ofertę​

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]