Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Statuetki i medale dla przedszkolaków

Opracowaliśmy specjalną linię, w której znajdują się produkty takie jak odlewane medale sportowe, medale z pleksi, metalowe medale, statuetki i inne nagrody dla dzieci. Jeśli szukasz pomysłu na wynagrodzenie najmłodszym sportowych potyczek, odwiedź nasz sklep i zobacz nowości jakie dla Ciebie stworzyliśmy. Oprócz medali znajdziecie kategorie, które bogate są w dyplomy, emblematy oraz puchary. Jeśli więc Twoje dziecko jest fanem sportu jakim jest tenis czy siatkówka – nie czekaj! Zamów nasz katalog z całą ofertą sportowych nagród.

Medale okolicznościowe oraz statuetki dla najmłodszychJako producent tworzymy oryginalne statuetki i kolorowe medale, które idealnie sprawdzają się jako nagrody dla dzieci w każdym wieku. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników, którzy wykonują autorskie projekty, mamy pewność, że statuetki dla dzieci z pewnością je zadowolą. Tak samo sytuacja wygląda w przypadku nagród jakimi są medale. Nasze realizacje pokazują wiele ciekawych inspiracji, takich jak medale odlewane czy medale sportowe. Najciekawszą opcją dla organizatorów konkursów dla dzieci są medale z plexi oraz medale drewniane. Takie medale są lekkie oraz wytrzymałe, dzięki czemu bez obaw mogą być wręczane nawet najmłodszym dzieciaczkom.

Figurki odlewane i szklane dla dzieciDużą popularnością cieszą się również figurki odlewane, których forma 3D jest bardzo atrakcyjna dla najmłodszych. Oprócz tego, że oferta statuetek jaką posiadamy jest bardzo różnorodna, to cena, którą posiadają takie statuetki jest bardzo przystępna i dopasowana do możliwości finansowych Klientów. Takie trofea to idealne opcje na nagrody na biegi, turniej karate lub inne tego typu okazje. Oprócz figurek odlewanych posiadamy także mnóstwo różnych statuetek szklanych, które zarówno są tanie jak i efektowne. Do niektórych z nich dołączone jest etui, które dodaje im jeszcze ciekawszego wyrazu. Takie szklane statuetki dla dzieci to dopełnienie do medali, z którymi tworzą idealny zestaw.

Dziecięce puchary z grawerem oraz nadrukiemNajbardziej tradycyjnymi atrybutami zwycięzców są puchary. Takie trofeum może być w pełni zindywidualizowane. Na tablice laminowane, które umieszczamy na postumentach, nanosimy grawer lub nadruk. Cena, którą posiadają puchary, uzależniona jest od ich wielkości oraz rodzaju tworzyw z jakich są wykonane. Tak szeroki wybór parametrów pozwala na idealne dopasowanie pucharów do okoliczności, dzięki czemu dzień zwycięstwa będzie przez nie zapamiętany na długie lata.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

[contact-form-7 id=”247″ title=”Zapytaj o ofertę”]