Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Statuetki drewniane – najniższe ceny i największy wybór

Drewniane statuetki dla zwycięzców to niezwykłe nagrody sportowe. Podarowane na upamiętnienie niezwykle ważnego wydarzenia bez wątpienia staną się pamiątką na bardzo długie lata. Wykonane z tak szlachetnego i ekologicznego materiału coraz częściej przyciągają odbiorców, dla których natura jest bardzo ważna. Wbrew pozorom drewno to bardzo łatwy w obróbce materiał, który nadaje całości niepowtarzalnego charakteru. Nasi doświadczeni projektanci specjalizują się w nie tylko klasycznych formach produktów wykonanych z drewna. Jako producent statuetek wykonujemy również te niezwykle efektowne, które przyciągają wzrok i na bardzo długo zapadają w pamięci. Chcesz dowiedzieć się w taki sposób wykonujemy nasze statuetki drewniane? Zapraszamy do dalszej części wpisu, a zdradzimy Ci nasze tajniki. Chcesz dowiedzieć się również o naszych medalach drewnianych? Zajrzyj do naszego wcześniejszego wpisu, do którego link znajduje się TUTAJ lub napisz do nas w tym celu e-mail!

statuetka drewniana gorce ultra trail

Drewniane trofea na zamówienie

Coraz więcej wśród sportowców, jak i prezesów dużych firm mamy zwolenników natury i ekologii. To właśnie na potrzeby rynku nasz doświadczony zespół stworzył bogatą ofertę na statuetki drewniane. Wykonane ze szlachetnych odmian tego surowca bez wątpienia wywołają u Ciebie bardzo pozytywne skojarzenia. Czym charakteryzują się nasze statuetki? Przede wszystkim wysoką jakością wykorzystanych materiałów i nowoczesnym znakowaniem. Nasi technicy, który każdego dnia poszerzają swoją wiedzę wykonują na nich klasyczny grawer laserowy, a nawet kolorowy nadruk UV. Wykorzystane w nim tusze są w pełni ekologiczne, co jeszcze bardziej podkreśla naszą miłość do Matki Natury. Każda wyprodukowana przez nas statuetka jest wykonywana na indywidualne zamówienie, dzięki czemu żaden projekt nie powtarza się dwa razy! Daje Ci to gwarancję niepowtarzalności i bardzo osobistego charakteru. Jeśli jesteś zwolennikiem prostych form? Podchodzimy z szacunkiem do takich projektów i proponujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Siła jest w prostocie! Podkreślamy to naszymi statuetkami, które zwieńczają największe zawody i plebiscyty w Polsce. A może interesuje Cię nowoczesna forma na statuetki? To dla nas ogromne wyzwanie, które napędza nas do ciągłego rozwijania się! Dzięki nowoczesnym maszynom, które budują nasze zaplecze jesteśmy w stanie wykonać każdy kształt w drewnie, który opatrzymy grawerem, czy kolorowym drukiem. Gwarantujemy Ci, że nasze produkty z drewna zrobią na Tobie ogromne wrażenie. Każdego dnia zdobywane doświadczenie pozwala nam na łączenie wielu materiałów ze sobą, tak aby Twoja statuetka z drewna była opatrzona krystalicznym szkłem, czy innowacyjną pleksi. Dodaje to niezwykle modernistycznego charakteru, który jest coraz bardziej doceniany wśród biznesmenów i wielkich sportowców. Drewno to bardzo popularny surowiec wykorzystywany do produkcji wielu statuetek i medali. Jest bardzo ceniony za swą wytrzymałość i szlachetny charakter. Trofea drewniane charakteryzują się precyzją wykonania i starannością rzeźbienia. Wykonane przez nas statuetki dla PZN są tego najlepszym przykładem. Połączone drewno z innym materiałem doskonale oddaje jego szlachetność i podkreśla najważniejsze cechy. Doskonale w tym zestawieniu prezentują się złocone elementy, które nadają całości bardzo efektownego charakteru. Zobacz nasze wszystkie drewniane trofea! Możemy również przesłać Ci nasze propozycje poprzez e-mail.

drewniana statuetka dla PZN

Statuetki drewniane na zamówienie

Nasza bogata oferta na statuetki na zamówienie pozwala Ci wybrać najlepsze dla Ciebie puchary. Chcesz dowiedzieć się jak u nas przebiega realizacja każdego zamówienia? W ramach płynnego procesu nasi doświadczeni pracownicy przeprowadzają szczegółową rozmowę, tak aby już na samym początku mieć wszystkie potrzebne informacje. Zaoferujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania, dopasowując je do Twoich wytycznych i przewidywanego budżetu. Proponujemy pełne doradztwo w wykonaniu usługi. Po tych ustaleniach wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt, który z pewnością przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. Po błyskawicznym wykonaniu nagród przed wysyłką każda statuetka jest sprawdzana aż dwukrotnie! Nasi menadżerowie wiedzą jak bardzo istotne jest, aby Twoje puchary były nieskazitelne i ponadczasowe. Jako producent statuetek wiemy jak zadbać o każdy nawet najmniejszy szczegół. Wykonana przez nas statuetka jest tego doskonałym przykładem. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie statuetki? W tym celu skontaktuj się z nami poprzez e-mail, czy formularz kontaktowy. Szukaj najlepsze dla Ciebie rozwiązania, a zagwarantujemy Ci, że nasza statuetka odda je w pełni!

ekskluzywna statuetka drewniana ze szkłem

Wyślij do nas zapytanie o ofertę​​​​

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]