Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Statuetka biznesowa – byliśmy na Kolbuszowa 2.0!

Za nami niezwykle emocjonująca, jak i pełna wiedzy konferencja Kolbuszowa 2.0 #5 – o SEO i marketingu internetowym. To wielkie wydarzenie w niewielkim podkarpackim trójmieście skupiło w jednym miejscu przedsiębiorców i pracowników głodnych e-biznesowej wiedzy. Wspaniali prelegenci podzielili się z uczestnikami tego wydarzenia nowinkami ze świata SEO i marketingu internetowego. Nagrody.pl jako partner tego rocznej edycji przygotował dla nich statuetki biznesowe, które zwieńczyły tą emocjonującą konferencję. Jako producent statuetek doskonale wiemy, że nagrody biznesowe bardzo często promują osoby, jak i instytucje na bardzo wysokim szczeblu. Nasz doświadczony zespół z niezwykłą precyzją dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół wykonując statuetki biznesowe. Dla nas nie tylko liczy się nowoczesny charakter projektu na statuetki, ale i wysoka jakość wykorzystanych materiałów. Do naszych realizacji wykorzystujemy nie tylko ogromną wiedzę w zakresie projektowania statuetek, ale i pasję i zaangażowanie. Razem z nami bez wątpienia podniesiesz poziom i prestiż swojego wydarzenia. Zobacz nasze realizacje na Kolbuszowa 2.0 i zainspiruj się do stworzenia statuetki biznesowej z prawdziwego zdarzenia. Jesteśmy dumni, że mogliśmy nie tylko uczestniczyć w tym evencie, ale i wpisać się w pamięć każdego z prelegentów. Zobacz i przeczytaj o tym jak powstała statuetka biznesowa na to wydarzenie!

Statuetka biznesowa – nagroda dla firmy

Śmiało możemy powiedzieć, że statuetki biznesowe to nasza specjalność. Dla naszego zespołu niemożliwe nie istnieje! Każdego dnia wykonujemy statuetki, które uświetniają największe konferencje i jubileusze branżowe. Jednym z takich wydarzeń, należących do biznesowego świata jest wspomniana Kolbuszowa 2.0. To właśnie w trakcie 5. edycji najbardziej wyróżniającym się elementem w rękach najlepszych prelegentów była statuetka wykonana w naszej firmie. Każdy indywidualny projekt traktujemy jak wyzwanie. Nie inaczej było i tym razem. Na podstawie wytycznych od naszego klienta stworzyliśmy niezwykłą statuetkę w pełni nawiązującą do tego prestiżowego wydarzenia. Zgodnie z jego wizją statuetka przedstawiała logo konferencji. Szerokie możliwości, jakie daje nam nasze doświadczenie pozwoliły nam na stworzenie unikatowego projektu, który dzięki połączeniu wielu materiałów, takich jak drewno, pleksi i laminat dało efekt bardzo eleganckiej statuetki. Dzięki klasycznej formie nasza statuetka na postumencie z jednej strony ukazywała wysokiej jakości materiały, a z drugiej mocny i symetryczny zarys razem ze znakiem firmowym konferencji Kolbuszowa 2.0. Nasze statuetki na zamówienie cieszą się coraz większą popularnością wśród firm i wydarzeń biznesowych, takich jak jubileusz i debiut przedsiębiorcy, jak i pracownika. Używając najnowszych technologii jesteśmym w stanie stworzyć każdą statuetkę na Twoje indywidualne zamówienie, tak aby w pełni spełniła Twoje najśmielsze oczekiwania. Szybki czas realizacji na statuetki okolicznościowe daje Ci pewność, że Twój event na pewno będzie zwieńczony jedynymi w swoim rodzaju nagrodami. Majestatycznie prezentująca się statuetka to najlepsze trofeum biznesowe, które będzie stanowiło dla obdarowanego wspaniałą ozdobę gabloty, czy półki w gabinecie. Trwały nadruk z imieniem i nazwiskiem wzbudzi pozytywne uczucia i przywoła niesamowite wspomnienia. Dzięki różnorodności i braku ograniczeń każda nasza statuetka jest jedyna w swoim rodzaju. Niepowtarzalna forma i indywidualny projekt na statuetki pozwala nam na stworzenie rozmaitych nagród biznesowych na zamówienie. Jako producent statuetek na zamówienie dajemy Ci gwarancję na najwyższą jakość produktu. Możesz być pewny, że wykorzystujemy do wykonania statuetek najlepsze materiały od sprawdzonych dostawców. A to nie jedyne zalety naszych statuetek…

Statuetki okolicznościowe – nasze wyjątkowe trofea

Efekt, jaki daje nasza statuetka biznesowa bez wątpienia jest o wiele ciekawszy niż sam proces produkcji. Skupiając się na przedstawieniu wszystkich zalet naszych nagród nie możemy zapomnieć o niezwykłym rezultacie końcowym. To właśnie pozytywne zaskoczenie naszych klientów, do których trafiają nasze statuetki jest dla nas największą wartością, która motywuje nas do stawiania sobie kolejnych i bardziej wymagających wyzwań. Każda nasza statuetka to projekt wykonany z mistrzowską precyzją. Razem z nami uzyskasz każdą formę statuetki, jaką sobie tylko wyobrazisz. Pozwolimy Ci w pełni wyróżnić się swoją nagrodą biznesową, jaką będzie nowatorska statuetka, która na każdym wydarzeniu z branży biznesowej zrobi furorę! Nasi pracownicy nigdy Cię nie zawiodą swą pomysłowością i zaangażowaniem w wyprodukowanie nowoczesnych nagród. Mocno zaawansowana technologia, którą wykorzystujemy do produkcji naszych biznesowych trofeów jest od razu widoczna na pierwszy rzut oka. Każda nasza statuetka na zamówienie, jaką wykonaliśmy nie tylko na konferencję Kolbuszowa 2.0, ale i na inne wydarzenia biznesowe to prawdziwa perła zwieńczająca największe w naszym kraju wydarzenia. Nasi klienci, ceniący sobie wysoką jakość produktu są zgodni, że statuetka naszej produkcji jest pełna kreatywności i nowatorskiego myślenia. Zaczynając współpracę z nami bez wątpienia będziesz pod ogromnym wrażeniem!

Wyślij do nas zapytanie o ofertę

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]