Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Sportowe statuetki i medale – PROSWIM CROSSDUATHLON 2019

Nasz nagrodowy zespół ciągle żyje sportem! Magia, jaka przyciągnęła nas do stworzenia projektu, jakimi były sportowe statuetki i medale na CROSSDUATHLON 2019 dla PROSWIM nie opuszcza murów naszych pracowni ani na chwilę! Wiemy, że termin crossduathlon nie wymaga dla Ciebie rozwinięcia – z pewnością doskonale znasz tą dyscyplinę. To po prostu wyścig legenda! Choć dla niektórych w pewnym momencie zmienia się w ciężką drogę do mety – oczywiście z każdym kolejnym kilometrem trasy. Specjalnie dla I edycji PROSWIM CROSSDUATHLON 2019 wykonaliśmy sportowe statuetki i medale, które wspaniale odzwierciedliły charakter tego wydarzenia. Nagrody.pl jako producent medali i statuetek tworzy nowoczesne trofea dla sportowców. Współpracujemy z wybitnymi klubami, do których należy PROSWIM. Jesteśmy pewni, że to znakomita ścieżka dla każdego sportowca, któremu zawody w biegach przełajowych i kolarstwie drzemią w sercu!

Dowiedz się co wyjątkowego dają nasze statuetki i medale na zamówienie

Za nami tysiące przebytych kilometrów razem z organizatorami i uczestnikami zawodów w Polsce i w Europie! Co nas wyróżnia na tle innych? Przede wszystkim pasja i zaangażowanie, które zostało zauważone przez organizatorów PROSWIM CROSSDUATHLON 2019, którzy poprosili nas o pomoc w stworzeniu statuetek i medali na zawody. Niesamowitą radość i przyjemność sprawiła nam produkcja tych nagród, które zwieńczyły to wielkie wydarzenie. Z dumą i uśmiechem na twarzach oglądaliśmy fotorelację, która przyniosła nam wiele radości. A co nasz doświadczony zespół zaoferował organizatorom PROSWIM CROSSDUATHLON 2019? Wyjątkowe medale na zamówienie, których najlepszym dopełnieniem były statuetki na postumencie. Wszystkie nagrody były spójne nie tylko ze sobą, ale i charakterem wizualnym tej imprezy sportowej. Prawdziwe osiągnięcia zasługują na wyjątkowe nagrody! Nasze medale z metalu i statuetki z pleksi stały się autentycznym znakiem dla PROSWIM. Ciekawie zaprojektowane medale metalowe wraz ze statuetkami na pewno wyraziły trud i włożoną pracę zawodników do turnieju.

Sportowe statuetki i medale PROSWIM CROSSDUATHLON 2019

Nagrody w postaci medali i statuetek ucieszyły na mecie i podium zawodników PROSWIM CROSSDUATHLON 2019. Dzięki odpowiedniej kolorystyce i kształtom zbudowaliśmy pozytywny i w pełni odzwierciedlający charakter imprezy wizerunek. To wbrew pozorom bardzo trudne zadanie, któremu nasz zespół w pełni podołał. Jesteśmy przekonani, że z każdym kolejnym zamówieniem dla PROSWIM zaskoczymy każdego uczestnika, promując się przy tym w sposób unikalny i jednocześnie prestiżowy. Nasze statuetki na zamówienie i medale nadają się do tego idealnie. Ściśle współpracując z nami w skuteczny sposób pokażesz się szerokiej publice z najlepszej strony. Jeśli chcesz zabłysnąć w świecie sportu to koniecznie skorzystaj z naszych usług. Dajemy Ci gwarancję, że nasze medale sportowe, czy statuetki podkreślą profesjonalizm organizowanych przez Ciebie zawodów.

Dobry wizerunek marki – postaw na medale i statuetki!

Przy takiej okazji, jak współpraca z PROSWIM nie można zapomnieć oczywiście o miłych słowach, jakie otrzymaliśmy od organizatorów. To dowód na to, że nasze nagrody są bezcenne, co jest dla nas ogromnym powodem do dumy. Te szczere słowa uznania są dla naszego zespołu wyznacznikiem naszej dalszej pracy. Jeśli i Ty chcesz zlecić wykonanie nam wykonanie unikalnych i jednocześnie solidnych medali i statuetek to po prostu zgłoś się do nas przez poniższy formularz kontaktowy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół najlepszych artystów pozwala nam na zrealizowanie nawet najbardziej wyszukanego projektu.

podziękowania dla nagrody.pl

Wyślij do nas zapytanie o ofertę​​

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]