Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Puchary tenisowe – podpowiadamy, dlaczego warto nagradzać!

Tenis ziemny to jeden z najtrudniejszych sportów – wymaga umiejętności takich jak szybkość, zwinność i ogromna sprawność fizyczna. Bez wątpienia jest to bardzo prestiżowa dyscyplina sportowa, która cieszy się coraz większą popularnością. Zastanawiasz się, czy zacząć grać? Oczywiście, że tak! Wiedz, że tenis ziemny to nie tylko doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu, ale także styl życia. Kluby sportowe coraz częściej organizują dla swoich członków turnieje i zawody, które zwieńczone są jedynymi w swoim rodzaju nagrodami. A wielkie wydarzenia wymagają wielkiej oprawy! Bez wątpienia do takich zawodów sportowych należy tenis ziemny. Inspirując się największymi turniejami świata, takimi jak US Open, czy Wimbledon nasza firma posiada w swojej ofercie szeroką gamę nagród, takich jak puchary tenisowe. Jesteśmy zdania, że wielkość pucharu powinna dorównywać radości zwycięzcy. Dlatego im puchar bardziej okazały tym radość zawodnika jest większa! Przeczytaj o naszych pucharach i postaw na nasze trofea!

Okazałe nagrody na turniej tenisa ziemnego

Nie tylko odpowiednio dobrana rakieta jest kluczem do dobrej gry w tenisa. To również zaangażowanie i pasja, które warto nagrodzić podczas turnieju tenisowego. To bardzo istotne, jeśli zajmujesz się organizowaniem zawodów w tej dyscyplinie sportowej. Okazałe trofeum nie tylko docenione jest przez zycięzców, ale i przez ważnych gości biorących udział w Twoim wydarzeniu. Razem z naszą pomocą sprawisz, że każdy turniej nabierze prestiżowego charakteru i stanie się Twoją najlepszą wizytówką. Nasz zespół posiadający ducha rywalizacji i walki o zwycięstwo poleca na każde zawody w tenisa ziemnego nasze puchary na zamówienie, na których postumencie wykonany dla Ciebie grawer lub trwały nadruk UV nie tylko tekstu, ale i loga Twojego klubu! Dzięki takiej możliwości Twoje trofeum nabierze niezwykle osobistego charakteru i stanie się pamiątką na bardzo długi czas. Jako producent nagród sportowych śmiało możemy polecić Ci solidne puchary w kolorze złotym, które wspaniale odzwierciedlają najbardziej znane nagrody na świecie. Przeglądając naszą ofertę nie trudno zauważyć, że znajdziesz u nas również srebrne puchary na turniej tenisa ziemnego. Obdarowując takimi trofeami zwycięzców masz pewność, że postawiłeś na najlepsze nagrody dostępne na naszym rynku. Każdy nasz puchar jest wykonany z solidnych i trwałych materiałów, które charakteryzują się niezwykle wysokim połyskiem i nowoczesnymi formami. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, co od razu da się odczuć patrząc na zdjęcia naszych nagród. Bez dwóch zdań śmiało możemy Ci również polecić nasze statuetki na postumencie, których kształt przypomina puchar tenisowy. Atrakcyjny wygląd każdej z naszych statuetek niewątpliwie rzutuje na poziom Twoich zawodów, więc spokojnie możemy stwierdzić, że razem z nami podniesiesz rangę i co najważniejsze motywację Twoich podopiecznych. Jako producent takich nagród jak puchary, czy statuetki na zamówienie dodajemy swym produktom fantastycznego charakteru i siły do konsekwentnego dążenia do celu, które od razu da się wyczuć. Tak jak i w grze w tenisa my jako zespół tworzący trofea sportowe poświęcamy czas, aby ostateczny efekt naszej pracy był na najwyższym poziomie. Wierzymy, a nawet jesteśmy przekonani, że Twój sukces to i nasz sukces!

Tenis ziemny – dyscyplina dla mistrzów

Podobnie jak w grze w tenisa, tak i w tworzeniu nagród takich takich puchar, czy statuetki trzeba pracować nad siłą i wytrzymałością. Sukcesywne rozwijanie tych umiejętności na korcie, jak i w naszej pracowni pozwala stworzyć duet marzenie! My, jako producent nagród – i oczywiście Ty jako tenisowy zawodnik na najwyższym poziomie. Patrząc na rozwój naszych zaprzyjaźnionych klubów tenisowych jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do rozwoju i zwycięstw nie tylko zawodowych tenisistów, ale i młodych talentów. Wybór naszych nagród, takich jak nasz puchar na postumencie z grawerem przez naszych klientów jest najlepszych potwierdzeniem tych słów. Mamy dla Ciebie receptę na sukces! Skorzystaj z naszej bogatej oferty na puchary na zamówienie i ciesz się wygraną razem z zawodnikami!

Wyślij do nas zapytanie o ofertę

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]