Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Puchar dla najlepszego trenera – nagroda godna mistrza!

Piękne puchary na zamówienie to najprawdopodobniej najlepsze nagrody nie tylko dla zawodników, ale również dla całego sztabu trenerskiego. Bez wątpienia nie tylko uświetnią samą koronację imprezy, ale i podniosą jej prestiż. Nasze trofea dla trenerów są bezpośrednio związane z dyscypliną sportową, co daje Ci spójną nagrodę, której dodatkiem będzie tabliczka z grawerem lub kolorowym nadrukiem. Dokładamy wszelkiej staranności, aby zapewnić Ci produkty najwyższej jakości po bardzo przystępnych cenach, których nie spotkasz w żadnym sklepie. Z pewnością to właśnie Ty, jako zawodnik drużyny lub rodzic wspierający talent swojego dziecka doskonale wiesz ile wysiłku i zaangażowania wkłada najlepszy trener na świecie. To poświęcenie zasługuje na odpowiednie nagrodzenie! Symboliczne puchary sportowe to najbardziej tradycyjne formy złożenia podziękowań dla wielkich mistrzów. Nasz doświadczony i profesjonalny zespół proponuje puchary z grawerem, które będą idealnie dobrane do okazji i dyscypliny. Piłka nożna dla Twojego nauczyciela to największa pasja i prawdziwa miłość? A może jest trenerem koszykarskiej drużyny, do której należysz? U nas znajdziesz wyjątkowe trofea dla każdego! Niska cena nagród dostępnych w naszej ofercie pozytywnie Cię zaskoczy. Przygotowane przez nas wzory dedykowanych pucharów dla trenerów na wydarzenia sportowe jest bardzo szeroka. Znajdziesz u nas nagrody w kolorze złotym symbolizującym triumf i zwycięstwo. Nie może się obejść bez nagród o srebrnej barwie, które oznaczają w świecie sportu honor i rycerskość. Przeczytaj o naszych pucharach dla trenerów i wybierz coś dla siebie!

puchar dla najlepszego trenera

Puchary z grawerem na miarę Twoich potrzeb

Nasze nagrody trenerskie są wykonane z różnych tworzyw o tradycyjnej formie, jak o tej bardziej nowoczesnej. Połączenie kilku materiałów, barwnych akcentów, czy wyodrębnionych elementów symbolizujących dyscyplinę sportową daje niesamowity efekt. Jako bardzo ważny element konkursów i zawodów te trofea sportowe muszą charakteryzować się wysokimi walorami estetycznymi, jak i również doskonałą jakością materiałów zastosowanych do ich produkcji. Nagrody.pl łączą w sobie te wszystkie elementy, abyś w ramach podziękowań otrzymał najlepszą nagrodę. Takie trofeum przetrwa długie lata i będzie pełniło funkcję wspaniałej pamiątki. Warto zadbać również o to, aby na Twoim pucharze znalazła się jedyna w swoim rodzaju dedykacja. Najczęściej wybierana tabliczka z laminatu w kolorze dopasowanym do trofeum będzie najlepszym rozwiązaniem. Dzięki naszym technologicznym umiejętnościom możemy zamieścić na nim klasyczny grawer laserowy, lub kolorowy nadruk! Takie rozwiązanie pozwala na wykonanie druku UV przesłanego przez Ciebie logo klubu, co jeszcze bardziej podkreśli Twoje zaangażowanie w podarowanie ten najlepszej nagrody. Napis na nagrodzie może zawierać dowolne informacje: datę, imię i nazwisko nauczyciela itp. Nasze techniki nanoszenia napisów stanowią bardzo elegancką formę zdobienia. Zależy Ci na tym, aby cena była jak najbardziej korzystna? U nas znajdziesz tanie trofea, jak i te bardziej eleganckie. Doradzimy Ci tak, aby cena nie przekraczała założonego przez Ciebie budżetu. Naszym dużym atutem jest również możliwość stałych rabatów już od pierwszego zamówienia! Do tego dochodzi jeszcze błyskawiczna wysyłka i dostawa wybranym kurierem już w 24 godziny od nadania przesyłki! Dzięki temu masz pewność, że Twój puchar z dedykacją dojdzie do Ciebie na czas. Dokładamy wszelkich starań, aby w przedstawionej Tobie ofercie zawrzeć wszystkie potrzebne informacje. Na dalszym etapie nasz doświadczony sztab grafików i techników przygotuje Twój projekt, tak aby Twoja wizja znalazła odzwierciedlenie w rzeczywistości. W ten sposób Twoja nagroda na zamówienie na pewno będzie się doskonale prezentować na półce, czy w gablocie. Nasze trofea i wkład pracowników cechuje dokładność i pieczołowitość. Zwiększ prestiż klubu w oczach nauczycieli razem z nami!

puchar dla trenera z grawerem

Trofea sportowe na zamówienie

Wszystkie sportowe okazje są bardzo dobre do podarowania podziękowań. Urodziny klubu, wygrany ważny turniej, czy zakończenie sezonu – wszystkie te wydarzenia zasługują na wyjątkową oprawę. Bardzo popularną dyscypliną, na którą przygotowuje się ogromną liczbę nagród nauczycielskich jest oczywiście piłka nożna. U nas znajdziesz ogrom trofeów piłkarskich, które spełnią swoją rolę podziękowań, czy wyrazów uznania. Posiadamy nie tylko gotowe wzory – zainteresowanym bardziej nieszablonowymi produktami proponujemy statuetki na zamówienie, których nowoczesne wzornictwo spełni najśmielsze oczekiwania. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do udekorowania swojego coach’a. Naszych nagród nie spotkasz w innym sklepie! Przedstawione w tym wpisie nagrody to tylko część naszej rozległej oferty produktów, jakie możesz u nas znaleźć. Wszystkie te, jak i inne propozycje będą idealnym zwieńczeniem sukcesu Twojego nauczyciela. Chcesz uzyskać więcej informacji? Trudno zdecydować Ci, jaką formę trofeum wybrać? Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź poprzez nasz formularz kontaktowy. Z przyjemnością i prawdziwym profesjonalizmem odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. To nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i produkcji wszelkiego rodzaju nagród na zamówienie pozwala nam na miły kontakt. I pamiętaj – w ramach rozpoczęcia współpracy zyskujesz atrakcyjny rabat. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Wyślij do nas zapytanie o ofertę​​​​

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]