Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Producent medali z drewna – sprawdź realizacje nagrody.pl!

W naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć medali z drewna! Wiemy, jak często te nagrody kojarzone są ze zdrowym trybem życia i miłością do natury. Wykorzystując ekologiczne techniki nanoszenia treści zyskaliśmy ogromną rzeszę klientów, dla których bardzo ważne jest dbanie o nasze środowisko. Medale sportowe, czy okolicznościowe często kojarzą się z odwagą i najwyższym wyróżnieniem. Medale drewniane łączą w sobie nie tylko te cechy, ale również szacunek do Matki Ziemi. Jesteśmy pewni, że dla każdego sportowca, takie nagrody jak drewniane medale to ukoronowanie ciężkiej pracy i spełnienie marzeń. Nasze wykonane zamówienia tych drewnianych nagród są dedykowane dla dzieci i dorosłych. Ze względu na swoje wyjątkowe tworzywo medale odznaczają się bezpieczeństwem, stosunkowo niską wagą i oryginalnością projektu. Niewygórowana cena jest również atutem medali. Innowacyjne technologie, jakie możemy zastosować w produkcji nagród to klasyczne wypalenie laserowe, ażurowe wycinanie drewna, czy nadruk UV bezpiecznymi dla zdrowia, bezwonnymi tuszami. Możemy również połączyć te wszystkie techniki, aby wykonane drewniane medale były niestandardowe i bogate w swej strukturze. Jesteśmy pewni, że każda z naszych opcji spotka swych zwolenników. Dajemy Ci ogrom wyboru, o którym zdecydujesz Ty! Sprawdź jak wykonujemy nasze zamówienia na medale i poszukaj czegoś dla siebie!

medal drewniany z grawerem

Medale drewniane na zamówienie

Każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny – taki powinien być również medal na zamówienie. Przystępując do realizacji zawsze opracowujemy z naszymi klientami szkic na podstawie przekazanych nam informacji i wytycznych. Daje to możliwość płynnej i w pełni satysfakcjonującej współpracy, której owocami są wyjątkowe medale. Jako przykłady naszych medali drewnianych pokazujemy nasze różne realizacje. Możemy wykonać dla Ciebie bardzo podobne nagrody okolicznościowe, czy sportowe. W naszej pracowni bez najmniejszego problemu wykonamy medale różnej wielkości i różnych kształtów. Nasze technologiczne możliwości pozwalają nam na stworzenie jedynych w swoim rodzaju medali, które bez wątpienia pozytywnie Cię zaskoczą. Wysoka jakość wykonania i precyzja są naszym wielkim atutem. Bez najmniejszych obaw możesz oddać w bezpieczne ręce naszych pracowników produkcję swoich medali. Szerokie grono naszych zadowolonych klientów jest dowodem na to, z jakim zaangażowaniem przykładamy się do każdej realizacji. Drewno to ponadczasowy materiał, który wykorzystujemy z wielkim szacunkiem. We współczesnych czasach jest bardzo doceniany w szczególny sposób, ze względu na trend bycia eko. Nie bez powodu nagrody.pl jest producentem trofeów właśnie z tego surowca. W naszym gronie również znajdują się miłośnicy darów Matki Natury. Ponadto drewniane medale są odporne na uszkodzenia: nie ulegają zniekształceniu podczas silnego uderzenia, czy upadku. Posiadają one jedyny w swoim rodzaju styl, którego nie da się podrobić! Medale z drewna znajdą również swoich zwolenników w grupie retro. Medal wykonany z drewna zawsze kojarzy się z elegancją i prestiżem. Zadbaj o to, aby i Twoje wydarzenie było opatrzone tymi wyjątkowymi nagrodami!

Medal z drewna z grawerem lub nadrukiem

Pamiętaj, że wykonamy dla Ciebie każdy projekt. Jako producent medali możemy sobie pozwolić na najbardziej wymagające szkice. Zależy Ci, aby cena medali nie przekraczała założonego przez Ciebie budżetu? Żaden problem! Nasi doradcy z biura obsługi klienta przygotują dla Ciebie atrakcyjną ofertę, która pozwoli Ci zmieścić się w przeznaczonym na medale kosztorysie. Z nami żadna cena nie jest straszna! Medale drewniane są eko, a ekologia jest teraz na czasie. Razem z nami możesz zadbać o środowisko, a przy okazji wręczyć nietypowe medale dla swoich podopiecznych. To my jesteśmy producentem tych unikalnych trofeów – wykonujemy drewniane medale na zamówienie bez żadnych pośredników, co wyróżnia nas na tle innych firm. Dajemy Ci gwarancję, że takich medali nie spotkasz w żadnym sklepie! Dzięki nam sprawisz, że uczestnicy zawodów biegowych, pływackich, czy charytatywnych poczują się naprawę wyjątkowo. Zachęcamy do kontaktu z nami i do współpracy. Zgłoś się do nas poprzez umieszczony poniżej formularz kontaktowy, a otrzymasz od nas ekspresową ofertę na medale drewniane!

Wyślij do nas zapytanie o ofertę​​​​

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]