Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Pomysły na nagrody jubileuszowe – nowoczesne statuetki i medale

Jubileusz firmy, czy stażu pracy to wyjątkowy moment w życiu każdego z nas. Warto obdarować z tej okazji swojego szefa, czy wiernego pracownika pamiątką, która będzie wspominana przez bardzo długi czas. Jeśli Twoja firma obchodzi jubileusz to zastanów się nad jedynym w swoim rodzaju trofeum. Nasze genialne pomysły na nagrody jubileuszowe na pewno przypadną Ci do gustu. Nowoczesne statuetki, czy medale okolicznościowe to jedne z najlepszych trofeów. Opatrzone kolorowym nadrukiem, lub klasycznym grawerem z pewnością zaskoczą obdarowanych. Wykonane z uwzględnieniem Twojego gustu i budżetu bez wątpienia pozytywnie Cię zaskoczą. Wykonujemy statuetki na zamówienie od prostych minimalistycznych form, po te nietypowe, bogato zdobione. Wszystkie nasze realizacje mają jednak wspólne cechy – wysoką jakość i niespotykaną elegancję. Zachwycające formy, bez ograniczeń sprawiają, że jesteśmy wiodącym liderem na nagrodowym rynku. Zobacz nasze nagrody jubileuszowe i wybierz coś dla siebie!

statuetka na postumencie na jubileusz firmy

Ekskluzywne statuetki i medale o niestandardowym designie

Każdy jubileusz jest dobry, aby wręczyć pamiątkową nagrodę. Takie wydarzenie wcale nie musi być wielką imprezą. Kameralne spotkanie w gronie najbliższych również może dostarczyć bardzo miłe wspomnienia. Pragnąc złożyć życzenia z okazji jubileuszu warto zrobić to w bardzo oryginalny sposób. Nasz zespół podsunie Ci idealne pomysły na nagrody jubileuszowe. Doskonałą propozycją na elegancką nagrodę jest statuetka okolicznościowa. Nasi doświadczeni projektanci mogą dla Ciebie stworzyć dowolny wzór statuetki jubileuszowej, nawiązujący do charakteru firmy i okazji. Dbając o każdy, nawet najmniejszy detal dokładamy wszelkich starań, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Chcesz podarować ekskluzywną nagrodę na jubileusz? Wykonamy dla Ciebie statuetkę wieloelementową, której design bez wątpienia spodoba się obdarowanej osobie. Jako producent statuetek w naszych pracowniach wykorzystujemy szeroki wachlarz materiałów, których połączenie daje spektakularny efekt. Nasz doświadczony zespół wie jak uczcić każdy jubileusz. Szklany medal okolicznościowy to również doskonała pamiątka na długi czas. Prawdziwej elegancji doda mu kolorowy nadruk, czy grawer. Umieszczony w granatowym etui jest wspaniałą pamiątką jubileuszową.

medal szklany z nadrukiem na jubileusz

Sprawdź nasze pomysły na nagrody jubileuszowe

Te i wiele innych nagród jubileuszowych znajdziesz w naszym bogatym asortymencie. Przejrzyj naszą stronę i wybierz coś dla siebie! Jesteśmy pewni, że medale szklane i nasze statuetki przypadną Ci do gustu!

Wyślij do nas zapytanie o ofertę​​​​

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]