Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Ogólnopolski Turniej Tańca w Cmolasie – patronat Nagrody.pl

W niedzielę, 18 listopada sala Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie tętniła rytmami i bajecznymi kolorami. Było na co popatrzeć, ponieważ swoje taneczne umiejętności zaprezentowało niemal 300 par, rywalizujących między sobą w tańcach towarzyskich. Była to już szósta edycja tego turnieju. Ogólnopolski Turniej Tańca z pewnością na długo zapisze się w pamięci wielu osób. Również w pamięci jednego z głównych patronów wydarzenia czyli nas, ekipy Nagrody.pl.

Turniej tańca towarzyskiego Cmolas 2018

Tancerze zjechali nie tylko z województwa podkarpackiego, ale również ze świętokrzyskiego, mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego, śląskiego, podlaskiego i małopolskiego! Biorące udział w turnieju , taneczne pary reprezentowały aż 53 kluby i szkoły taneczne. Widowisko było prawdziwa ucztą dla oczu nie tylko dla osób związanych ze światem tańca.

turniej tanca cmolas

Nagrody.pl objęły to niesamowite wydarzenie swoim patronatem. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tak niesamowitego wydarzenia.

Taniec towarzyski – turniej ogólnopolski

konkurs tańca

Byliśmy pod ogromnym wrażeniem umiejętności różnych grup wiekowych(turniej tańca został podzielony na kategorie wiekowe: dzieci, młodzież, dorośli). Nagrody dla tancerzy przygotowali podopieczni Warsztatów Terapii zajęciowej.

turniej tańca cmolas