Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Odbył się nasz debiutancki turniej piłki nożnej Nagrody.pl CUP 2018!

W sobotę 10 listopada, nasza firma Nagrody.pl była głównym sponsorem oraz dumnym partnerem turnieju piłkarskiego. W emocjonującym turnieju udział wzięły drużyny piłkarskie z trzech województw. W footballowych zmaganiach uczestniczyli chłopcy z rocznika 2008. Tego dnia sala w Ośrodku i Rekreacji w Cmolasie zapełniła się kibicami, dopingującymi okrzykami i przede wszystkim świetną zabawą. Dla wybitnych drużyn piłkarskich mieliśmy piękne puchary na zamówienie, ale nie tylko! Zresztą, zobaczcie sami.

nagrody.pl

Wyjątkowy turniej piłki nożnej – wyjątkowe wyróżnienia dla piłkarzy

Rozgrywki były bardzo emocjonujące!  Młodzi pasjonaci piłki nożnej dawali z siebie wszystko. Dzieciaki oddają grze całe swoje serce dlatego też wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo ważne zadanie. Wyróżnienia dla zwycięzców, puchary na turniej piłki nożnej, oraz medale i statuetki na zamówienie musiały być na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego zamówienia to nasz znak rozpoznawczy, dlatego też turniej Nagrody.pl Cup 2018 był dla nas doskonałą okazją aby rozwinąć skrzydła, popuścić wodzy wyobraźni i stworzyć wyjątkowe nagrody dla piłkarzy, które będą stanowić dla nich powód do dumy.

nagrody.pl

Na wirtualnych półkach sklepu nagrody.pl znajdziecie różne medale, w tym medale na zamówienie z pleksi. Wzór został opracowany pod konkretne wydarzenie, aby nagrodzić wszystkich graczy ze zwycięskich drużyn. Zajęta lokata, nazwa turnieju, grafika nawiązująca do danej dyscypliny sportu oraz logo sponsora – to wszystko może zostać umieszczone na powierzchni medalu. To doskonała propozycja dla tych, którym zależy aby wyróżnienia w ich turnieju były unikatowe i  ściśle dopasowane do okoliczności. Projekt wykonamy właśnie dla Ciebie. Kolorowy nadruk i niebanalna forma sprawiają, że tego typu medale sportowe zdecydowanie wyróżniają się spośród innych medali.

medale na zamówienie

Wyróżnienia dla najlepszych zawodników

Piłka nożna to oczywiście sport drużynowy, do tego najbardziej popularny na całym świecie. Piękna gra zespołowa, przemyślana taktyka i współpraca zawodników to uczta dla oka miłośników footballu. Bardzo często zdarza się tak, że jeden z zawodników zdecydowanie wiedzie prym, wyróżnia się umiejętnościami i pasją. Jako wyróżnienia indywidualne świetnie spiszą się statuetki na zamówienie. Dzięki nim uhonorujecie najlepszego zawodnika, najlepszego strzelca czy najlepszego bramkarza na turnieju piłki nożnej.statuetka najlepszy bramkarz

Jak widzicie statuetki dla piłkarzy zostały stworzone właśnie z myślą o nich. Grafika ściśle nawiązuje do footballu, pięknie docięty kształt plexi dodatkowo podkreśla postać piłkarza. Tak wykonana statuetka z nadrukiem w kolorze prezentuje się bardzo nowocześnie. Statuetka piłkarska osadzona jest na stabilnej podstawce z marmuru, dzięki czemu nie wywraca się, a efektownie prezentuje. Całość prezentuje się bardzo oryginalnie. Statuetka z nadrukiem ustawiona na półce z pucharami i innymi wyróżnieniami z turniejów piłkarskich będzie się zdecydowanie wyróżniać.

Turniej piłkarski –  coś dla trenera

Za sukcesem piłkarzy często stoi trener. Cierpliwość, poświęcony czas, wsparcie, ogrom wiedzy a także motywowanie młodych piłkarzy to ważne elementy układanki które składają się na sukces odniesiony na meczu. Dlatego też postanowiliśmy wyróżnić również ich. Dla trenerów przygotowaliśmy pamiątkowe kalendarze, które z pewnością się przydadzą – wszak wśród mnogości treningów, meczy i innych obowiązków można się pogubić.

kalendarze dla trenerów

Puchary na turniej piłki nożnej

Jak już wspomnieliśmy, dzieci oddają grze całe serce – to dlatego na turnieju zagościły zarówno uśmiechy, jak i łzy. My uważamy, że wszyscy byli wspaniali! Z zapartym tchem obserwowaliśmy poszczególne mecze. Zawodnicy zostali odznaczeni medalami, dla najlepszych drużyn turnieju przewidziane zostały puchary sportowe  i to nie byle jakie puchary, a takie już samym swoim kształtem informujące, że zostały zdobyte w wymagającym turnieju piłkarskim.

puchar

Myślimy, że pierwsza edycja Nagrody.pl Cup przejdzie do historii. Mnóstwo emocji, wspaniali zawodnicy, wysoki poziom gry i wyczuwalne w powietrzu prawdziwe zamiłowanie do pięknego sportu jakim jest piłka nożna