Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Odbył się Meeting Pływacki Nagrody.pl – medale i statuetki na zamówienie

Rozwinęliśmy żagle i nie zwalniamy tempa! W sobotę 24 listopada odbył się Meeting pływacki w pływalni Fregata w Kolbuszowej. Objęliśmy to niezwykłe, pływackie wydarzenie swoim patronatem. W tym turnieju pływackim startowały dzieci z roczników 2005 – 2008 i młodsze.  Jak wiadomo dzieci w to co robią wkładają całe serce dlatego wiedzieliśmy, że medale na zamówienie oraz statuetki z nadrukiem które mamy stworzyć dla młodych pływaków muszą być szczególnie wyjątkowe. Takie wyzwania to jest to, co ekipa Nagrody.pl lubi najbardziej.

Zawody pływackie i medale na zamówienie

Poniższe medale sportowe zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o małych miłośnikach pływania i z myślą o tym konkretnym wydarzeniu czyli Meetingu pływackim. Zadbaliśmy aby ciekawa grafika i kształt medali dla pływaków przykuwały uwagę do tych wyróżnień.

medale na zamówienie

Dzieci to wbrew pozorom bardzo wymagający laureaci, nie ma miejsca na przypadek! Grafika jak i kolory zostały starannie przemyślane, aby sprawić jak największą radość uczestnikom zawodów pływackich. Myślimy, że taki medal pływacki zdecydowanie będzie się wyróżniał spośród innych odznaczeń.

medale na zamowienie z pleksi

Statuetki na zamówienie na zawody pływackie

Nowoczesne medale z nadrukiem to nie wszystko co przygotowaliśmy dla uczestników turnieju. Na najlepszych zawodników których wyłoniły zawody pływackie czekały prestiżowe statuetki na zamówienie.  Statuetki dla pływaków zostały wykonane z pleksi i osadzone na stabilnej podstawce z marmuru, dzięki czemu takie wyróżnienie nabiera jeszcze bardziej efektownego wyrazu.

Kształt statuetki został zaprojektowany tak, aby ująć w sobie sylwetkę pływaka w ten sposób aby przykuwała uwagę. Wykonane w ten sposób statuetki pływackie prezentują się nieszablonowo i mamy nadzieję, że będą cenną pamiątką z turnieju pływackiego, dla dzieciaków które takie statuetki otrzymały.

statuetki zawody pływanie

statuetki z pleksi

Nagrody.pl – statuetki i medale na zamówienie

Jako patron tego Meetingu pływackiego z podziwem obserwowaliśmy zmagania młodych pływaków i jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia. To niesamowite obserwować jak ambitne są dzieciaki i jak wiele jest w nich zaangażowania. Błysk w oku i uśmiech dziecka otrzymującego naszą statuetkę,  dumnie prezentującego rodzicom medal naszego projektu  utwierdzają nas w tym, że podążamy w dobrym kierunku.  Nasza praca to nasza pasja. Do następnego!