Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Nagrody.pl CUP 2018 – jesteśmy sponsorem turnieju piłkarskiego!

W najbliższą sobotę, 10 listopada, dumnie zadebiutujemy w roli głównego sponsora i partnera imprezy sportowej. Na salę znajdującą się przy Ośrodku Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie przyjadą drużyny młodzieżowe z trzech województw, a wszystko po to by wziąć udział w Nagrody.pl Cup 2018. W tym roku do rywalizacji przystąpią chłopcy urodzeni w roczniku 2008.

Nagrody.pl partnerem turnieju piłkarskiego

Nagrody.pl Cup to turniej piłki nożnej halowej, organizowany przez lokalny klub – KKS Kolbuszowianka pod naszym patronatem: nagrody.pl.

– Celem turnieju jest wymiana doświadczeń w pracy z młodzieżą oraz porównanie rozwoju sportowego zawodników. – podkreśla trener i organizator Grzegorz Wróblewski. – Dla chłopców, takie turnieje to niesamowita frajda, ogromna dawka radości i niesamowitych emocji. Dla trenerów jest to weryfikacja pracy na treningach.

Medale i puchary dla najlepszych zawodników

Przygotowaliśmy dla każdego uczestnika turnieju piłkarskiego oryginalny, pamiątkowy medal, puchary dla najlepszych zespołów i oryginalne statuetki dla najlepszego strzelca, zawodnika i bramkarzaPuchary, statuetki, medale, dostępne w naszej ofercie, produkujemy na indywidualne zamówienie klienta. Tworzymy projekty pod konkretne wydarzenie, wykorzystując nieszablonowe rozwiązania.  Nagrody.pl Cup 2018 to nie jedyne wydarzenie sportowe sponsorowane przez nas w najbliższym czasie. Będziemy też obecni na zawodach w innych dyscyplinach sportowych. Dlaczego nasze nagrody są tak wyjątkowe? Ponieważ powstają dzięki wspaniałym ludziom oraz pasji tworzenia, która towarzyszy nam wszystkim przy realizowaniu zamówień. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

https://www.facebook.com/sklepzpucharami/videos/305931806676436/

Debiutancka edycja Nagrody.pl Cup ugości w sobotę 8 drużyn, czyli łącznie około 80 zawodników, trenerów i kibiców. W rolę kibiców najczęściej wcielają się rodzice, którzy nierzadko, mecze swoich pociech przeżywają znacznie mocniej niż sami piłkarze.

– Poziom drużyn, które wezmą udział w pierwszej edycji jest bardzo wyrównany. Jestem pewien, że zobaczymy wiele emocjonujących meczów- dodaje trener Kolbuszowianki.

Na parkiecie sali w Cmolasie zaprezentuje się 5 drużyn z Podkarpacia: Piłkarskie Nadzieje Mielec, Igloopol Dębica, Soccer Ropczyce, Team Przecław oraz gospodarz – KKS Kolbuszowianka. Stawkę uzupełnią drużyny z województwa świętokrzyskiego – Baszta Rytwiany i mazowieckiego – MKS Bielik Wierzbica. Kto z kim zagra? Tak prezentują się wyłonione grupy.

nagrody.pl cup 2018 turniej piłki nożnej halowej cmolas

Kibiców piłki młodzieżowej gorąco zapraszamy na sobotni turniej, a wszystkim uczestnikom Nagrody.pl Cup 2018 życzymy powodzenia. Startujemy o 9:00! Do zobaczenia! Trzymamy kciuki!

Drużyna Nagrody.pl