Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Metalowe medale na zamówienie – nasze nowości

To, czym się zajmujemy sprawia nam ogromną frajdę. Puchary, dyplomy oraz inne wyróżnienia to ogromne pole do popisu aby wcielać w życie nowe pomysły. Z entuzjazmem podejmujemy nowe wyzwania, które pozwolą nam się wykazać, bez znaczenia czy chodzi o statuetki na zamówienie czy różnego rodzaju medale. Żeglując po świecie nagród i trofeów poszukujemy coraz to nowych inspiracji aby tworzyć unikalne, nietypowe odznaczenia które będą się wyróżniać od innych i przypominać ich adresatowi o cennych chwilach tryumfu. Każde spotkanie naszego zespołu to istna kaskada pomysłów. Efektem niedawnej burzy kreatywności są unikalne medale metalowe.

Medale z metalu na wszelkie wydarzenia

Medale z metalu to swoista kanwa na którą można nanieść dowolną grafikę, która zapewni perfekcyjne dopasowanie medali na zamówienie do konkretnego wydarzenia. Nasi graficy są fenomenalni w tworzeniu przyciągających spojrzenie, unikalnych grafik.  Medale na zawody sportowe to nie jedyne wcielenie, w jakim doskonale odnajdą się wyróżnienia naszego autorstwa. Specjalnie dla Ciebie stworzymy unikalny projekt medalu na wydarzenia biznesowe lub o charakterze artystycznym. Poniżej prezentujemy medal z metalu który został przez nas zaprojektowany z okazji obchodów 100 Niepodległości Polski

 

Nasze medale doskonale dopasują się również do podniebnych klimatów. Poniżej prezentujemy medal na Air Show –  klarownie widać na jaką okazję ów medal został zaprojektowany. Śledzimy najnowsze trendy i wszelkie nowinki staramy się jak najlepiej wykorzystywać w naszej pracy. Zadowolenie klienta to dla nas wartość bezcenna.

Medale z metalu na zawody

Jeżeli sztampowe medale nie są dla Ciebie i poszukujesz firmy która stworzy medale na indywidualne zamówienie, to właśnie my. Lubimy się wyróżniać w różnorodnym świecie wszelkich nagród i trofeów. Nasi wspaniali graficy specjalnie dla Ciebie przygotują wzór – wzór w którym nic nie jest przypadkowe! W ogólnym przekazie, jaki niesie ze sobą medal ważna jest całość: nie tylko grafika i napis, ale też odpowiednio użyte kolory! Tak,kolor ma znaczenie. Wybrane do wykonania nadruku, wyraziste barwy jeszcze lepiej podkreślą klimat wydarzenia, którego medale okolicznościowe mają być częścią.

Medale na zamówienie –  realizacja zamówień

Jesteście ciekawi jak odbywa się realizacja zamówienia? Szybko i sprawnie. Po dopracowaniu szczegółów nasi klienci otrzymują wizualizację do zaakceptowania. Klient daje zielone światło? To jedziemy dalej! Zamówienie wędruje do produkcji. Po wykonaniu i skompletowaniu zamówienia medale zostają należycie zabezpieczone do wysyłki, spakowane i wyruszają w świat aby czynić zwycięskie chwile pamiętnymi. I to wszystko w 48 h!