Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Medale wycinane

Imprezy sportowe to wydarzenia, na których szczególnie istotne jest podarowanie takich nagród jak medale, statuetki, czy puchary. Zwieńczające obecność, czy wygraną zawodników bez wątpienia staną się wizytówką zawodów. Wybór medali to znakomity pomysł na designerskie trofea. Nasz asortyment posiada w swojej bogatej ofercie produkty, które doskonale sprawdzą się podczas każdej dyscypliny. Doświadczony zespół fachowców w naszej firmie z myślą o Twoich oczekiwaniach opracował specjalne medale wycinane, które charakteryzują się oryginalnością, jak i nieskazitelną precyzją. Łączące w sobie nawet kilka materiałów, których wycinka i dostosowanie jest na najwyższym poziomie sprawia, że te trofea cieszą się wciąż rosnącą popularnością. To ciekawe rozwiązanie, którego projekt nasi fachowcy dostosują do charakteru Twojej imprezy okolicznościowej. Nasza oferta, dzięki wyselekcjonowanej kategorii bez trudu pomoże Ci znaleźć interesujące medale z nadrukiem, którą możemy zmodyfikować specjalnie dla Ciebie. Medale to kluczowe gadżety podczas wielu zawodów sportowych, dlatego warto zadbać o ich indywidualną i nowatorską formę. Oddaj w nasze ręce proces realizacji Twojego zamówienia, a zyskasz gwarancję na wieloletnią i niezwykle owocną współpracę. Dzięki naszemu doświadczeniu wykonane w naszej pracowni medale szklane, czy metalowe w oparciu o kontakt z klientem są bardziej oryginalne niż koszulki, statuetki, dyplomy czy puchary dostępne na rynku. Wyróżniające nas atrakcyjne ceny to nie jedyny nasz atut. To pasja i zaangażowanie w tworzenie niestandardowych projektów czyni z nas mistrzów w fachu produkcji wycinanych medali. Ich dokładna obróbka, nie tylko na brzegach medali, ale i na wszelakich płaszczyznach sprawia, że nasze medale to produkt przodujący pośród nagród sportowych.

Medale na zamówienie

Ciekawie zaprojektowane medale wycinane to klucz do stworzenia nagrody, dzięki której podniesiesz rangę nadchodzącego wydarzenia sportowego. Dzięki współpracy z naszym kreatywnym zespołem stworzysz medale, których strona główna będzie mogła posiadać wiele struktur, w połączaniu których powstanie oferta specjalnie dla Ciebie. Medale drewniane, medale szklane grawerowane, czy wykonane z plexi to idealne nagrody reklamowe, dzięki którym organizowane przez Ciebie zawody staną się rozpoznawalne w zaskakująco szybkim tempie. Wykonany na nich druk, czy grawerowanie laserem to trwałe wyeksponowanie nazwy imprezy, czy grafik sponsorskich. Dzięki połączeniu kilku materiałów ciekawie odwzorowuje i podkreśla chętnie wybierane szklane medale, które są świetną alternatywą na statuetki szklane, czy puchary. Grawerowane laserowo, czy te z nadrukiem medale wycinane znakomicie wyróżnią się na tle innych nagród. Dzięki połączeniu wielu struktur strona główna medalu to pionierski projekt, który będzie stanowił wizytówkę organizowanego wydarzenia. Dodatkowo medale szklane zamieszczone są w eleganckim etui, które nada im pamiątkowego charakteru. Bez wątpienia sprawdzą się równie doskonale jak statuetki szklane, czy okazałe puchary. Średnica naszych medali zostanie dostosowana do Twoich potrzeb i upodobań, co czyni te trofea najlepszymi w naszej kategorii. Równie interesującą ofertą są medale z pleksi, które mamy w naszej szerokiej ofercie. Połączone z wyciętymi materiałami, na których wykonane grawerowanie, czy kolorowy druk znakomicie odzwierciedli ciekawie zaprojektowaną wycinkę. Medale o nietypowej formie to niewątpliwie najlepsze wyróżnienie dla każdego zawodnika sportowej rywalizacji. Wykonany na nim druk, czy grawerowanie nawet po wielu latach będzie niosło ze sobą wspaniałe wspomnienia. Nowoczesności, która przełamuje tradycyjną barierę dodaje do naszych medali połączenie kilku warstw o różnym materiale. Szklane medale w etui ozdobione kolorową pleksi z nadrukiem, czy laminatem z grawerem powstałe w wyobraźni naszych grafików to oferta, która świetnie zastępuje puchary sportowe, czy wszelkiego rodzaju statuetki. Równie popularne, jak medale szklane są te wykonane z metalu ozdobionego pleksi. To masywne medale, które nalezą do ekskluzywnych nagród, dzięki którym zbliżająca się impreza sportowa stanie się wydarzeniem na wielką skalę.

Medale okolicznościowe wycinane

Nietypowy kształt medalu, niebanalne połączenie wyciętych materiałów – to klucz do stworzenia nagrody, która nie tylko na długi czas zapadnie w głowach zawodników, ale i stanie się charakterystyczna dla organizowanych przez Ciebie zawodów. Decydując się na medale szklane, drewniane, czy z pleksi z naszej oferty zawsze możesz liczyć na jedyne w swoim rodzaju połączenie różnych materiałów. Dzięki temu nasze medale na zamówienie to gwarancja satysfakcji i wspaniałych projektów. Zdobyte przez naszych techników i grafików doświadczenie pozwala nam na medale, które zachwycą wszystkich uczestników zawodów. Szybka realizacja zamówień sprawia, że nasze medale dotrą do Ciebie na czas. Bez względu na wykorzystanie wielu płaszczyzn stworzona z naszą pomocą realizacja na wycinane medale nie wydłuża się. Do każdego z medali dołączana jest taśma rypsowa, dzięki której nie będziesz musiał się już martwić o detale. To również doskonały nośnik informacyjny, czy reklamowy. U nas będziesz mógł nanieść nadruk, który świetnie prezentuje się z każdym typem medalu. Zadbaj o swe nagrody razem z naszą pomocą.

Wyślij do nas zapytanie o ofertę

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]