Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Medale własny projekt

Obecne pracowanie medali, tworzące nagrody z tej kategorii wychodzą na przeciw Twoim wymaganiom. Dzięki stałej i niezwykle owocnej współpracy z naszymi grafikami tworzymy medale w oparciu o własny projekt z wykorzystaniem przesłanego przez Ciebie logo. Takie rozwiązanie pozwana nam na opracowanie indywidualnej oferty na medale, tak aby każdy element naszej pracy w pełni odzwierciedlał Twoje wymagania. Proponowane przez nas medale to zdecydowanie najlepsze nagrody za wszelkie osiągnięcia sportowe, czy w ramach pamiątki za udział w bardzo ważnym wydarzeniu. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz medale metalowe, czy medale odlewane, które cieszą się równie wielką popularnością, co puchary, czy statuetki. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom i najlepszym maszynom jesteśmy w stanie wykonać trofea, jakimi są medale na Twoje specjalnie i niepowtarzalne zamówienie. Razem z naszą pomocą zyskasz medale, które idealnie odzwierciedlą charakter organizowanego przez Ciebie wydarzenia dla dzieci, czy dorosłych. Z nami przekonasz się, że organizując wydarzenie na szeroką skalę warto postawić nam medale, niż na statuetki z Twoim logo. Nasze medale bez trudu dopasują się do Twoich pomysłów. Jesteśmy pewni, że razem stworzymy medale na miarę Twoich potrzeb.

Medale okolicznościowe na zamówienie

W naszej bogatej ofercie medale zyskały nową, przestrzenną – a co najważniejsze – indywidualną formę. Razem z naszymi fachowcami bez największego trudu weźmiesz udział w kreowaniu nowoczesnych medali w oparciu o Twój projekt. Wykwalifikowani fachowcy na podstawie Twoich informacji zaprojektują tylko dla Ciebie medale, które zachwycą uczestników organizowanego przez Ciebie eventu. Na Twoje specjalnie życzenie możemy połączyć kilka materiałów, co w efekcie końcowym będzie dawało jedyne w swoim rodzaju medale na zamówienie. Kolorowy nadruk, czy klasyczny grawer świetnie wyeksponuje Twojego logo, czy imiona uczestników wydarzenia. Bez wątpienia indywidualny charakter Twoich medali będzie robił ogromne wrażenie na każdym, podobnie jak medale odlewane. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz medale sportowe, jak i medale okolicznościowe, których zamówienia realizujemy w bardzo szybkim czasie. Jako producent medali jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie każdy kształt, co jest naszym bardzo dużym atutem. Utworzona przez nas galeria przedstawia niektóre z naszych medali, które zostały wykonane na specjalnie zamówienie. W trosce o naszych klientów i owocną współpracę realizacja każdego z medali z nadrukiem, czy z grawerem Twojego logo poprzedzona jest wizualizacją, tak aby nawet najmniejszy szczegół był precyzyjnie wykonany. Największym zainteresowaniem w naszym sklepie cieszą się sportowe medale, okolicznościowe, jak i te dla dzieci. Medale to alternatywa dla statuetki, czy na puchary, których szeroki wybór posiadamy w naszym sklepie. Do każdego dostępnego u nas medalu posiadamy idealne pasujące etui, co podniesie jego wartość dla obdarowanego. Nasze metalowe medale, jak i te wykonane z pleksi, czy medale odlewane wyprodukujemy według Twojego projektu – do każdego z medali dodajemy również ozdobne wstążki, co nadaje całości niezwykłej spójności. Lubimy się wyróżniać na tle innych firm, dlatego stworzone przez nas medale są dopięte w każdym calu.

Medale z nadrukiem na unikalne trofea

Czuwając nad produkcją naszych medali stawiamy na niepowtarzalny design i pełną satysfakcję naszych klientów. Stali partnerzy, którzy razem z nami budują świadomość organizowanych przez siebie imprez wskazują nam drogę, która wiedzie do niepowtarzanego stylu i wysokiej jakości wyprodukowanych przez nas medali. Zamieszczone w każdym projekcie logo dzięki nasyconym barwom, jakie wykonujemy za pomocą kolorowego nadruku staje się w bardzo szybkim tempie niezwykle rozpoznawalne. Dzięki nam klienci zyskują nie tylko niepowtarzalne medale, ale i wciąż rosnącą popularność i rozpoznawalność. Wśród naszych projektów na medale, które wykonujemy podobnie jak dostępne u nas statuetki, czy puchary okolicznościowe stawiamy na wysoką jakość wykorzystanych przez naszych projektantów materiałów. Nasza galeria przedstawia nie tylko medale metalowe, czy medale odlewane ale i medale wyprodukowane w efekcie połączenia kilku materiałów. Takie rozwiązanie pozwala nam wykreować własny styl, jak i nadać Twoim medalom unikalności. To, co wyróżnia nas na tle innych firm medali jest pełne zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu medali. Do każdego projektu podchodzimy z nowymi pomysłami, które rodzą się w naszych głowach poprzez kontakt z klientem. Razem z nami bez trudu stworzysz medale sportowe dla dzieci, czy medale okolicznościowe na miarę najpiękniejszej statuetki z Twoim logo. Wybór etui daje naszej ofercie bogaty charakter, który bez wątpienia docenią firmy i organizatorzy wszelkich imprez na szeroką skalę. Również dołączenie taśm rypsowych do medali dla dzieci jest doskonałym pomysłem. Dzięki nam podarujesz im pamiątkę z logo piknika rodzinnego, czy szkolnych zawodów sportowych na bardzo długi czas. Medale to unikalne trofea, które podobnie jak statuetki są o zdecydowanie pamiątkowym i sentymentalnych charakterze. Jesteśmy pewni, że medale świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji.

Medale sportowe z własnym projektem

Przygotowując w naszej pracowni projekt na medale do Twojego zamówienia masz pewność, że nasze podejście jest w pełni profesjonalne. Jeśli nasza galeria nie jest dla Ciebie wystarczająca zamów nasz katalog i zobacz wszystkie wykonane przez nas realizacje na medale sportowe, czy medale biznesowe. Wypełnij nasz formularz, wpisz potrzebne dane, a my wyślemy do Ciebie zbiór naszych realizacji nie tylko na medale, ale i na statuetki, figurki, czy dyplomy, abyś mógł wybrać coś dla siebie spośród naszej szerokiej oferty. Jako wiodący na rynku producent medali stawiamy na indywidualność w bardzo nowoczesnym wydaniu. Zamieszczenie każdego przesłanego przez Ciebie logo daje nam możliwość stworzyć medale, czy statuetki odpowiadające Twoim potrzebom. Z naszą pomocą masz pewność, że Twoje medale będą jedyne w swoim rodzaju. Wystarczy, że zapoznasz się z naszą ofertą na medale i wybierzesz najbardziej pasujące do Twojej imprezy. Nasi niezastąpieni graficy stworzą dla Ciebie medale o nietypowym charakterze. Starannie wykonane medale i bezpiecznie dostarczone do Ciebie nadadzą nowego wymiaru zwycięskiej chwili na organizowanym przez Ciebie wydarzeniu.

Wyślij do nas zapytanie o ofertę

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]