Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Medale szkolne

Medale w większości kojarzą się z imprezami sportowymi, takimi jak zawody, czy olimpiady. Bardzo duża część tych wydarzeń jest związana ze środowiskiem szkolnym. Specjalnie dla nauczycieli i dyrekcji stworzyliśmy trofea okolicznościowe, które doskonale spiszą się jako nagrody dla każdego ucznia. Okres szkolny niesie ze sobą wiele zawodów gminnych lub powiatowych, na które warto przygotować trofea w postaci medali. Nasz blog w pełni odzwierciedla to, że wspólnie z naszymi projektantami z każdym nowym rokiem szkolnym tworzymy nagrody dla dzieci, które są idealną alternatywą dla statuetki, czy na tradycyjny dyplom. Zaopatrujące się u nas szkoły z ogromną chęcią obdarowują swoich uczniów z okazji sportowych imprez. Cena każdego z medali jest dostosowywana do budżetu placówki, dlatego też współpracujący z nami pedagodzy są w pełni zadowoleni z pracy naszych grafików. Dla dzieci medale szkolne to niezwykła nagroda za osiągnięcia sportowe, dlatego też z najwyższą starannością wykonujemy zamówienia, których celem jest obdarowanie najmłodszych, czy młodzieży. Podarowane medale, jako promocja w wynikach sportowych do wyższej kadry są dla uczniów, jak i nauczycieli ważniejszą nagrodą niż standardowy dyplom, czy statuetki. Nasze medale drewniane, metalowe, czy te wykonane z pleksi medale to powód do dumy, który stanie się pamiątką na długie lata dzieciństwa. Zobacz nas blog i zainspiruj się na nagrody szkolne dla przyszłego pokolenia polskiego sportu.

Medale dla dzieci z nadrukiem

Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy trofea dla dzieci o supernowoczesnych kształtach i nasyconych kolorach. Nadruk, jaki wykonamy na nich jest trwały i nie zmienia swoich barw. To niezwykle ważne cechy medali, które staną się wyróżnieniem dla dziecka. Strona główna każdego z naszych medali jest bardzo kreatywna, co z pewnością zachwyci obdarowane dzieci. Cena każdego z nich może ulec zmianie w zależności od wykorzystanych materiałów, czy nowatorskich metod wykonania produktu jakim jest nadruk, czy grawer. Nasz asortyment oferuje elastyczne projekty, tak aby w pełni zintegrować się z klientem. Nowoczesne nagrody dla dzieci to nie tylko medale dla ucznia za osiągnięcia na tle aktywności fizycznej. Wszelkie olimpiady, pikniki, czy zakończenie roku to również znakomita okazja do podarowania takich nagród jak medale szkolne. Propozycje można mnożyć w zależności od pomysłów rodziców i grona pedagogicznego. Ogromną popularnością na medale sportowe dla dzieci cieszą się te drewniane. Ich lekki materiał nie obciąża maluszków, co jest bardzo dużym atutem tych medali. Jeśli tylko w przyszłym roku macie chęć zorganizowania zawodów dla najmłodszych warto zaopatrzyć się w stosowne do nadchodzącego wydarzenia medale. Nie masz pomysłu na medale dla dzieci? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w zaprojektowaniu jedynych w swoim rodzaju trofeum dla najmłodszych. Wykonany na nich nadruk doskonale odzwierciedli charakter organizowanej imprezy lepiej niż klasyczne statuetki. Umieść na medale logo placówki, a będzie to świetna pamiątka, a zarazem wizytówka na bardzo długi czas. Medale to alternatywa dla statuetki, których ekonomiczna cena przyciąga coraz więcej klientów. To doskonałe trofea dla najmłodszych.

Nagrody dla młodzieży

Na liście najczęściej wybieranych nagród dla młodzieży są nasze medale. To grupa uczniów, u których bardzo często organizowane są imprezy okolicznościowe, czy zawody sportowe. Medale szkolne dla młodzieży są szczególnie ważne. Nasz blog pokazuje, że wykonane z trwałych i solidnych materiałów staną się dla obdarowanych wspaniałą pamiątką na bardzo długie lata. Rozmiar produktu w porównaniu do nagród dla młodszego pokolenia powinien być większy, aby doskonale wyróżniał się na niemal dorosłym już ciele ucznia. Nasz bogato wyposażony asortyment, w którym znajdziesz medale, czy statuetki, których niska cena bije konkurencję to idealne rozwiązanie na pamiątkowe nagrody dla szkoły. Wykonany na nich kolorowy nadruk, czy klasyczny grawer bez wątpienia zaskoczy całe grono pedagogiczne, a dla uczniów stanie się cenną pamiątką lat spędzonych w podstawówce, czy liceum. Naszym ogromnym atutem jest niska cena, która bez wątpienia przyciąga naszych klientów. To dzięki niej medale dostępne w naszym asortymencie są chętnie wybierane dla starszych uczniów – podobnie jak statuetki, czy puchary.

Oferta na medale, jaką przedstawiliśmy Ci w naszym wpisie bez wątpienia sprawi, że będziesz o niej pamiętał w nadciągającym roku szkolnym. Na pewno przekonałeś się, że medale z nadrukiem – podobnie jak statuetki – to nieodłączny element zawodów. Pożądane przez uczniów w każdej placówce nagrody, jakimi są medale to uhonorowanie włożonego wysiłku w wyniki drużyny. Warto podnieść ambicje swoich uczniów i podarować nim nasze trofea, które spełnią swoje zadanie w stu procentach. Wykonane u nas statuetki, czy puchary z trwałym nadrukiem będą miały ogromną wartość dla zwycięscy, czy laureata każdych zawodów. Zadbaj o ich organizację razem z nami.

Wyślij do nas zapytanie o ofertę

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]