Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Medale strażackie

Medal za zasługi dla pożarnictwa to wyjątkowa odznaka, której wykonanie jest dla naszych grafików szczególnym projektem. Realizowane przez nas odznaczenia strażackie to medale wyrażające szacunek i godność dla obdarowanego co sprawia, że odznaczenia OSP są realizowane przez nas z pasją i zaangażowaniem. Nasza bogata oferta w medale dla OSP to realizacje zamówień na odznaczenia dla najbardziej zasłużonych oficerów tej jednostki. Dołączone do każdego z nich akcesoria w postaci eleganckich etui, czy taśm bez wątpienia sprawiają, że koło tych odznaczeń OSP nie będzie można przejść obojętnie. Nasz medal na zamówienie to również doskonała nagroda za udział w zawodach strażackich, które cieszą się coraz większą i nieustająco rosnącą popularnością. Jako producent każdy stworzony w naszej pracowni medal dla OSP charakteryzuje się nieszablonową precyzją i wysoką jakością wykonania. Cena każdego z nich jest dostosowana do Twojego budżetu, dzięki czemu stworzenie w naszym serwisie odznak dla OSP będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Straż Pożarna to jednostka, która zasługuje na honorowe taktowanie. Nasza strona internetowa daje Ci możliwość na medale strażackie idealnie odzwierciedlające zaangażowanie każdego strażaka do wykonywanej pacy. Treści każdego z medali to Twoja ingerencja twórcza, dzięki czemu Twój medal będzie dokładnie dopasowany do honorowanej osoby. Razem z nami zadbasz o to, aby Twoje odznaczenia dla OSP były jedyne w swoim rodzaju. Bez najmniejszego problemu nasze propozycje dostosujemy do Twoich potrzeb, dzięki czemu zyskasz indywidualne nagrody dla OSP. Nasi technicy dysponują najnowocześniejszymi maszynami, które sprawiają, że produkowane przez nas odznaki to idealne wyróżnienia dla członów OSP.

Medale strażackie na zamówienie

Nasza ciągle rozwijająca się strona to skarbnica nagród, w której medale strażackie grają bardzo ważną rolę. W odpowiedzi na wyszukiwania i ogłoszenia klientów nasz wykwalifikowany zespól ekspertów opracował oferty na medale, w których straż pożarna gra główną rolę. Strona główna tego odznaczenia za zasługi w OSP charakteryzuje się nieszablonowym projektem, który specjalnie dla Ciebie możemy dowolnie zmienić. Wszystkie części medalu mogą zostać zmodyfikowane, co daje Ci możliwość na stworzenie unikalnego trofeum dla zasłużonego strażaka. Jesteś organizatorem zawodów strażackich, a może to w Twojej jednostce w najbliższym czasie będzie to wyjątkowe wydarzenie? Postaw na naszą nagrodę, jaką jest medal dla OSP z pamiątkowym nadrukiem, czy grawerem. Nasza strona główna jest pełna medali wykochanych z drewnianej sklejki, trwałego metalu, czy nowoczesnej pleksi. Każdy z nich posiada akcesoria w postaci taśmy rypsowej, która bez wątpienia ułatwi Ci uhonorowanie za zasługi strażaka. Nasze nagrody mogą mieć zarówno skromną formę, tak jak te wykonane z drewnianej sklejki, klasyczny wygląd, jak i bardziej unikalny kształt. Niezwykle modne stało się również łączenie różnych materiałów oraz nasyconych barw. Naszym projektantom pozwala to na przygotowanie bogatej i niepowtarzalnej oferty dla każdego naszego klienta. Wszystkie zawody strażackie nie mogą obejść się bez tych nagród. Wręczenie ich członkowi OSP jest tradycją w naszym kraju. Warto więc na własne zawody strażackie wybrać właśnie medale metalowe, czy drewniane. W zależności od wykorzystanego materiału i średnicy ich cena ulega zmianie. Wyślij za pomocą naszego formularza zapytanie, a na wszystkie pytania z Twojego ogłoszenia odpowie wykwalifikowany personel. Jesteśmy przekonani, że nasze projekty, w połączeniu z Twoimi pomysłami uwieńczą organizowane przez Ciebie zawody strażackie.

Odznaczenia dla strażaków z nadrukiem lub grawerem

Jako ciągle rozwijająca się firma nie spoczywamy na laurach w dziedzinie odznaczeń strażackich. Jesteśmy pewni, że zamówiony u nas Twój medal będzie stanowił prawdziwie strażackie odznaczenie. Zobacz wybrane przez nas realizacje na medale z nadrukiem na zamówienie i zainspiruj się. Chętnie wybierany metalowy srebrny to nasz innowacyjny projekt, który dzięki kolorowemu nadrukowi zyskuje spektakularny charakter. Każde organizowane zawody strażackie zasługują na to, aby zostać zwieńczone naszymi medalami. Dzięki współpracy z nami realizowanie odznaczeń dla OSP będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Naszymi medalami może być uhonorowana osoba lub instytucja, co daje Ci możliwość przygotowanie nagrody na naprawdę wielkie wydarzenie. Wykorzystane do upamiętnienia ważnego wydarzenia bez wątpienia zrobią na wszystkich ogromne wrażenie. To klasyka, która nie zmienia się już od wielu lat. Skorzystaj z naszej oferty – prześlij do nas zapytanie za pomocą naszego formularza, opisz w nim wybraną przez Ciebie nagrodę, a my w ekspresowym tempie wyślemy do Ciebie wizualizację razem z końcową wyceną. Takie rozwiązanie daje Ci możliwość płynnej współpracy razem z nami, czego efektem na pewno będą unikalne nagrody. Gwarantujemy naszym klientom wysoką precyzję wykonania wszelkich produktów oraz wysokiej jakości materiały, na których pracują nasi doświadczeni technicy. To właśnie wykorzystanie do produkcji wysokogatunkowych produktów wpływa na efekt końcowy naszej pracy. Do dyspozycji oddajemy Ci dowolny kształt, kolor i rozmiar nagród – to Ty decydujesz o końcowym efekcie naszej pracy. Jednym słowem: jesteś współrealizatorem swojego zamówienia pod naszym patronatem. Zapraszamy do kontaktu z nami i owocnej realizacji usługi dla Ciebie!

Wyślij do nas zapytanie o ofertę

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]