Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Medale różne kształty

Najpopularniejszą formą wyróżnienia dla zwycięzców, czy uczestników różnego rodzaju imprez sportowych bez wątpienia są medale. Ta niezwykła ceremonia niesie ze sobą więcej niż tylko końcowy etap zmagań sportowych – dla każdego zawodnika jest to chwila zwieńczenia jego trudu, wysiłku i ogromnego zaangażowania. Jako ceniony na rynku producent medali nie ograniczamy się do standardowych rozwiązań podczas tworzenia jedynych w swoim rodzaju nagród z tej kategorii. Nasze realizacje to w dużej mierze budowanie marki i wizerunku organizatora zawodów sportowych. Z myślą o aktualnych i przyszłych partnerach biznesowych bierzemy pod uwagę charakter danego wydarzenia, jak i budżet organizatorów. Z naszą pomocą bez trudu stworzysz medale ekonomiczne, medale biznesowe, jak i medale premium, które zachwycą swym wykonaniem każdego miłośnika aktywnego trybu życia. Nasz pełen inwencji twórczej zespół wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom kreuje medale okolicznościowe różnych kształtów. Bogato wyposażony asortyment pozwoli Ci wybrać medale sportowe dostosowane do Twoich potrzeb. Współpracując razem z nami bez najmniejszego problemu doskonale uwieńczysz zbliżające się wydarzenie sportowe. Zobacz nasze sportowe medale, które zachwycą Cię bardziej niż dostępne na rynku statuetki.

Medale indywidualnych zamówień

W naszej pracowni zadbamy o to, aby Twoje medale nie były standardowymi krążkami, które wiele lat temu ozdabiały szyje zwycięzców i robiły wrażenie na laureatach, jak i organizatorach imprez. Idąc z duchem czasu: technologicznych możliwości i ogromnej estetyki medale okolicznościowe nabrały nowego znaczenia. Dzięki wykorzystaniu różnych materiałów bez trudności uda nam się wykonać projekt medali, który zachwyci Cię równie bardzo jak designerskie statuetki dostępne w naszym asortymencie. Niezwykłą popularnością, niemal jak medale odlewane cieszą się medale z pleksi. Nieobciążające sylwetki zawodnika stały się bardzo chętnie wybierane, jako nagroda sportowa dla biegaczy. Dzięki swym możliwościom, jak i wykorzystaniu nowoczesnych maszyn z ogromną łatwością i nieskazitelną precyzją nasi technicy wykonają dla Państwa każdy kształt w oparciu o wytyczne klienta, tak aby realizacje wspólnie tworzonych projektów medali zaowocowały długoletnią współpracą. Kolorowy nadruk, jakim opatrzymy medale daje niekończącą się możliwość wręczenia unikalnej nagrody zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wykonane w naszej pracowni medale ze sklejki to nasz równie nowatorski projekt, tak jak medale odlewane. Produkujemy medale drewniane o różnym kształcie, co daje nam możliwość zrealizowania projektu na specjalnie zamówienie klienta. Oferujemy nie tylko medale z nadrukiem, które na końcowym etapie produkcji są w niezwykle intensywnym kolorze, ale i medale klasyczne z laserowym grawerem. To pamiątkowe trofea na szyję, na których nasi profesjonalni graficy mogą zamieścić również logo firmy, czy organizowanego eventu, co czyli z nich medale najczęściej wybierane na medale biznesowe. Wykorzystywana u nas technologia obróbki metalu pozwala nam, aby nasza przedstawiona oferta była zwiększona o produkty wykonane z tego materiału. Medale metalowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu dorównują swym stylem takim nagrodom, jak statuetki. Taki medal wycięty przez naszych techników w oparciu o kontakt z klientem i przekazane przez niego dane zachwyci każdego miłośnika tego typu medalu. Medale sportowe ze szkła to oferta, która podobnie jak te metalowe sprawdzają się jako alternatywa dla statuetki. Umieszczone w eleganckim etui należą do medali o niezwykle pamiątkowym charakterze. Zarówno nasze medale z pleksi, drewniane, metalowe i te szklane cieszą się ogromną popularnością wśród nagród w każdej dziedzinie sportowej.

Wykonanie medali o różnych kształtach

Zamówienia u nas na medale sportowe dla dzieci, czy dorosłych. realizowane są z niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Dla nas stworzenie medali z myślą o potrzebach klienta jest priorytetem, o który nieustannie dbamy. W naszej pracowni z równie ogromnym naciskiem jak na statuetki stawiamy na unikalność naszych medali. Ich różnorodne kształty dają nam bardzo szeroką możliwość i dostosowanie się do potrzeb klienta. Zbudowanie silnej relacji zawsze owocuje we współpracę, podczas której każdy nasz projekt na medale, dzięki naszym patentom różni się od poprzedniego, co daje nam możliwość stworzenia niepowtarzalnych medali na szeroką skalę.

Wyślij do nas zapytanie o ofertę

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]