Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Medale piłkarskie dla dzieci – wspieramy Polską Akademię Piłki Nożnej

O sukcesach i woli walki dzieci można mówić bardzo szczegółowo i bez końca. To szeroka grupa sportowców, których pasja i hobby jest najważniejsza. Warto już od najmłodszych lat rozwijać ten talent. Aktywność fizyczna powinna być wspierana przez rodziców, trenerów i nauczycieli na każdym kroku. Motywowanie do wysiłku i zdrowej rywalizacji świetnie się sprawdza. Bez wątpienia wiedzą o tym trenerzy Polskiej Akademii Piłki Nożnej, którzy w miniony weekend zorganizowali młodym chłopcom zawody w Krakowie. To właśnie nasz zespół wykonał zawodnikom medale z pleksi, które wspaniale prezentowały się na dumnych piersiach maluchów. Medal sportowy z myślą o najmłodszych różni się od tego wręczanego dorosłym, o czym nasz zespół doskonale wie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, z kolorowymi elementami na pewno będzie wywoływał pozytywne skojarzenia, nawet po wielu latach. Medale to nieodłączny element każdej imprezy sportowej. To właśnie na zwycięstwo i ceremonię wręczania nagród czeka każdy maluch. Spójne z zawodami medale będą bardzo miłą pamiątką na bardzo długi czas. Nasi graficy uwielbiają zamówienia na medale dla dzieci. Dzięki nim mogą powrócić do beztroskich chwil, które napawają ich radością i uśmiechem. Doskonale wiemy, że odpowiedni projekt medali będzie zachętą do dalszych zmagań i pogłębiania swej aktywności fizycznej. Jesteśmy przekonani, że nasze medale dla PAPN pomogą młodym zawodnikom w rozpoczęciu światowej kariery sportowej.

Dziecięce medale sportowe

Nasze medale na zamówienie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie organizowane są zawody sportowe. To doskonałe rozwiązanie dla szkół i klubów, które zajmują się aktywnym rozwojem młodych ludzi. To wspaniała oferta, dzięki której najmłodsi zawodnicy są docenieni. Nasze nagrody są doskonałą pamiątką, którą można się pochwalić po wielu latach. Odpowiednio wyeksponowane stanowią prawdziwą dumę i będą pozwalać wrócić pamięcią do beztroskich czasów. Najmłodsi przechowują swoje medale przez bardzo długi czas, co sprawia, że starają się oni osiągać coraz lepsze wyniki. Każda nagroda motywuje, co bez wątpienia wiedzą trenerzy i organizatorzy turniejów PAPN. Stworzony z naszą pomocą medal stał się najlepszym wynagrodzeniem młodego człowieka, za jego wysiłek i zaangażowanie. Taka rzeczowa pochwała dodaje im pewności siebie i skłania do dalszego doskonalenia swojego talentu. Na szczęście organizatorzy mają znacznie większą świadomość tego, jak należycie i właściwie podchodzić do tego typu turniejów. To ogromne przeżycie, które daje młodzieży wiele pozytywnych emocji. Nasz doświadczony i pełen sportowej rywalizacji zespół wykonuje pełną gamę produktów, które świetnie ukonorują każde wydarzenie. Z myślą o Tobie wykonamy projekt według Twoich wytycznych, więc podobnie jak PAPN będziesz miał pewność, że nagrody będą spójne z charakterem turnieju. Niezwykle ważnym elementem medali jest taśma. Powinna być nie tylko spójna z nagrodami, ale również w pełni kolorowa i utrzymana w sportowym stylu, bliskim upodobaniu najmłodszych. Szczególnie polecamy taśmy z nadrukiem, które podkreślają te tradycyjne trofea. Jakość wykonywanych przez nas nagród młodzieżowych jest taka sama jak tych przekazywanych dorosłym. Bardzo nam zależy, aby i mali sportowcy również dostawali trofea solidne i trwałe. Doświadczenie naszej firmy pozwala nam tworzyć wyjątkowe i atrakcyjne wzory dostępnych w naszej ofercie nagród. Jesteśmy pewni, że u nas bez problemu znajdziesz unikalne trofea. Sprawdź najlepsze medale w sieci, którymi obdarujesz najmłodszych!

medale piłkarskie dla dzieci na zamówienie
Źródło: https://www.facebook.com/PolskaAkademiaPilkiNoznej/

Pamiątkowe nagrody sportowe

Wyzwolenie u najmłodszych zdrowej rywalizacji w sporcie to bardzo ważna umiejętność, która przekłada się nie tylko na zawody, ale i na naukę. Nasz oryginalny medal z nadrukiem to wspaniałe wynagrodzenie za cały wkład i wysiłek włożony w ciężkie treningi. Bez wątpienia wiedzą o tym organizatorzy PAPN. Ta realizacja przyniosła nam wiele radości i uśmiechu. Wiedząc, że wspieramy młodych futbolowców z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do takich projektów. Ale to nie jedyne zalety naszego profesjonalnego zespołu. Błyskawiczna realizacja Twojego zamówienia i ekspresowa dostawa również są naszymi ogromnymi atutami. Razem z nami zyskasz pewność, że Twoje trofea dotrą do Ciebie zawsze na czas. Do tego dochodzi brak ilości minimalnych na nagrody! U nas zamówisz każdą liczbę interesujących Cię trofeów. Niestandardowe zamówienia nie są żadnym problemem. Pokaż swym podopiecznym, że jesteś zaangażowany w organizowany przez Ciebie turniej. Skorzystaj z naszej ciekawej oferty, podobnie jak PAPN! Dajemy Ci gwarancję na nagrody godne największych światowych turniejów.

Wyślij do nas zapytanie o ofertę​​​​

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]