Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Medale pamiątkowe producent – mikołajkowe i świąteczne zawody

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta! Ahh… magia świątecznej aury dociera we wszystkie zakamarki naszej firmy. A słowa tej piosenki docierają do nas coraz częściej w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Ale święta to nie tylko szalona gorączka zakupowa i prezenty! Z roku na rok zwiększa się liczba zawodów biegowych, czy pływackich organizowanych na Mikołajki, czy z okazji Nowego Roku. Krótko mówiąc – w grudniu stawiamy na aktywność fizyczną. Wykonujemy medale na zamówienie wykonane z przeróżnych materiałów najwyższej jakości, takich jak pleksi, szkło, metal, czy drewno. Ich cena nie jest wygórowana, więc nie musisz się martwić o swoje grudniowe wydatki! Produkcja medali mikołajkowych i świątecznych nie jest dla nas tajemnicą. Możemy dla Ciebie wykonać każdy projekt na medale sportowe. Nasze medale okolicznościowe cieszą się niezwykłą popularnością. Dzięki stanie rozwijającemu się zespołowi przedstawiamy medale, które są doskonałą alternatywą do tych odlewanych. Wszystkie nasze zamówienia realizujemy z największą pasją i zaangażowaniem. Zawody świąteczne organizowane są od Mikołajek, aż do połowy stycznia. Jako producent medali okolicznościowych bez trudu wykonamy dla Ciebie każdą grafikę w bardzo szybkim czasie. Produkcja medali również odbywa się u nas równie szybko. Sprawdź nasze tegoroczne realizacje medali!

medale na mikołajkowe zawody pływackie
Źródło: https://www.facebook.com/SmokJordanow/

Nagrody.pl – producent medali okolicznościowych i sportowych

ak nie trudno się domyślić w sezonie zimowym na niemal każdym projekcie widnieją świąteczne akcenty, takie jak czapka Mikołaja, czy po prostu czerwone barwy. Medale na zamówienie to niemal obowiązek organizowanych zawodów biegowych, czy pływackich. Możemy dla Ciebie wykonać każdy kształt medali. Dzięki naszym możliwościom technicznym wykonujemy medale z każdego materiału. Ich średnica może odpowiadać Twoim preferencjom. Cena naszych medali znacznie różni się niż za te odlewane. Wykorzystywane najnowsze technologie dają nam możliwość wykonania przestrzennych medali, które bez wątpienia dorównują tym odlewanym! A do tego są o wiele tańsze! Nagrody.pl to producent medali – nie zamykamy się na standardowe rozwiązania. Ciągle poszerzamy swoje umiejętności i park maszynowy. Dajemy Ci pewność, że jako producent wykonujemy medale okolicznościowe z najwyższej półki. Tego roczne medale, jak i statuetki na zamówienie są tego najlepszym przykładem. Przyjmując zamówienia na medale mikołajkowe często po konsultacji z klientem stawialiśmy na kontur nawiązujący do największego atutu Świąt Bożego Narodzenia – Mikołaja. Jesteśmy przykładem na to, że nasze medale okolicznościowe nie muszą być okrągłe, tak jak te odlewane! U nas wybierzesz każdy rodzaj preferowanych przez Ciebie medali. Często klienci zajadą nam pytanie, czy cena na medale niestandardowe jest wyższa. Otóż odpowiadamy, że nie! Nie musisz się martwić, że na takie medale dla dzieci, czy dorosłych wydasz fortunę! Jako producent medali mamy bardzo konkurencyjne ceny względem naszej konkurencji. Teraz koniecznie sprawdź naszą bogatą ofertę na medale okolicznościowe!

medale na turniej mikołajkowy taekwon-do
Źródło: https://www.facebook.com/akademiaa.drache

Medale świąteczne – poczuj tę magię razem z nami!

Noworoczne zawody biegowe to doskonały pomysł na rozbieganie się po świątecznym lenistwie. Jesteś organizatorem takiego biegu? Sprawdź koniecznie naszą ofertę na medale noworoczne! Jesteśmy pewni, że nasze realizacje na medale mikołajkowe i te świąteczne będą dla Ciebie prawdziwą inspiracją. Jako producent medali wykonujemy medale z pleksi, czy metalu nie tylko biegowe, ale i pływackie, czy na turnieje piłki nożnej. W końcu każda aktywność fizyczna jest dobra, aby pozbyć się świątecznych kilogramów. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników jest poparte tysiącami zrealizowanych projektów. Pamiętaj – to dla Ciebie jest ustalana średnica i cena za medale. Nagrody.pl – producent medali dla dzieci i dorosłych daje Ci największe możliwości! Wypełnij formularz poniżej i skontaktuj się z nami już teraz.

Wyślij do nas zapytanie o ofertę​​​​

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]