Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Medale okolicznościowe producent nagród na zamówienie

Listopad jest dla naszego zespołu miesiącem obfitującym w niezliczoną ilość zamówień na medale. W trakcie minionego weekendu w całej Polsce odbyło się tysiące biegów niepodległościowych, których organizatorzy zaufali naszej profesjonalnej i doświadczonej ekipie. Do każdego zamówienia włożyliśmy swe serca, które rozpierała duma i niezwykła radość. Tobie również zależy na tym, aby Twoje medale były wykonane z niezwykłą starannością i z najlepszych materiałów? Nic bardziej trudnego! Podkreśl razem z nami wyjątkowy charakter organizowanego przez Ciebie wydarzenia! Wykonane u nas medale okolicznościowe, czy medale sportowe to bezkonkurencyjne nagrody dla każdego. Jako producent medali jesteśmy w stanie nie tylko wykonać jedyne w swoim rodzaju medale, ale i kontrolować cały proces wykonawczy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Ci najwyższą jakość naszych usług. To dzięki dołożeniu wszelkich starań w naszej pracowni powstają medale i statuetki na najwyższym poziomie. Gdyby nie pasja i zaangażowanie to nie bylibyśmym w stanie produkować unikalnych nagród z duszą. Jako dla lidera na polskim rynku produkcja medali jest dla nas prawdziwą przyjemnością. Wszystkie nasze medale na zamówienie charakteryzują się dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. To wszystko zapewniamy dzięki ręcznej obróbce, która dodaje naszym medalom bardzo osobistego charakteru. Zobacz nasze realizacje na tegoroczne biegi niepodległościowe, które z dumą prezentujemy!

medal na bartoszycki bieg niepodległości

Produkcja medali – czym się wyróżniamy?

Specjalnie przygotowane przez nas medale okolicznościowe ze starannie wyselekcjonowanych materiałów bez wątpienia pomogą Ci wspaniale uświetnić każdą uroczystość. Na pewno zadbasz o to, aby każda obdarowana osoba otrzymała pamiątkowy medal, dzięki któremu poczuje się wyjątkowo. Co nas wyróżnia na etapie produkcji medali? Bez wątpienia wykorzystywanie najlepszych materiałów, takich jak szkło, metal i innowacyjna pleksi. Nowoczesne zaplecze maszynowe daje nam możliwość stworzenia produktów na światowym poziomie. Zanim jednak przystąpimy do realizacji zamówienia na medale okolicznościowe, czy medale sportowe ustalamy wszelkie szczegóły, zgodnie z Twoimi wytycznymi. Wiemy, że wybierając medale na zamówienie chcesz w pełni zostać usatysfakcjonowany – razem z nami to wszystko jest możliwe! Dopasowując z Tobą kształt medali jesteśmy pewni, że przebije on Twoje najśmielsze oczekiwania. To właśnie kompleksowe podejście do realizacji każdego zamówienia, najwyższa jakość i atrakcyjna cena medali sprawia, że zaufało nam tysiące klientów, a ich grono stale się powiększa. Jako polski producent medali stawiamy na stałą współpracę, która owocuje w najlepsze nagrody sportowe, jak i biznesowe. Zapewniamy, że do produkcji naszych medali przykładamy nie tylko zdobyte doświadczenie i zaplecze techniczne, ale i ogromne serce. Właśnie te cechy da się odczuć patrząc na wykonane przez nas medale niepodległościowe. Ich wyjątkowe barwy i kształt sprawia, że całość prezentuje się niezwykle pamiątkowo i wzruszająco. Nasze propozycje na medale biegowe są pełne pozytywnych emocji, które bez wątpienia towarzyszą wszystkim uczestnikom zawodów. Jako producent medali jesteśmy przykładem na to, że warto zadbać o to, aby były one dopasowane do okazji.

medal okolicznościowy metalowy na zamówienie

Medale okolicznościowe na zamówienie

Jeśli szukasz medali na rocznicę to nasza oferta jest również skierowana do Ciebie! Ekskluzywne medale są coraz częściej wybierane z okazji obchodów świąt państwowych. Jako producent medali kierujemy swe realizacje do każdego patrioty. Wierzymy, że nasze medale będą doskonałym przykładem polskości, wytrwałości i męstwa. Jesteśmy zdania, że medale na pamiątkę sprawdzą się wszędzie tam, gdzie okazja jest nie tylko wyjątkowa, ale także niepowtarzalna. Coraz częściej w obchodach świąt państwowych biorą udział młodzi ludzie, którzy ogromnie cieszą się z tego rodzaju pamiątek. Razem z naszą pomocą bez trudu zadbasz o to, aby medale były nowoczesne, a zarazem spójne z charakterem i powagą święta, czy charakteru wydarzenia. Jeśli zainteresowały Cię nasze medale metalowe związane z Narodowym Świętem Niepodległości to skontaktuj się z nami poprzez nasz formularz zamieszczony poniżej . Doradzimy Ci, oraz pomożemy zrealizować wyjątkowy projekt medalu, który wspaniale wpisze się w Twoją okazję.

Wyślij do nas zapytanie o ofertę​​​

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]