Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Medale okolicznościowe na zawody sportowe – czas na pływanie!

Wraz z przybyciem długo wyczekiwanej jesieni przywitaliśmy nowy rozdział aktywności fizycznej. Czas na wyczekiwane zawody pływackie, które kształtują nie tylko sylwetkę, ale i charakter. To pasja która pozwala przezwyciężać własne lęki i stale się rozwijać. Bez względu na wiek i poziom zaangażowania w pływanie z pewnością uwielbiasz oglądać, a nawet brać udział w tych zawodach. Coraz częściej organizowane przez kluby pływackie turnieje i spotkania budują więzi i przyjaźnie na bardzo długie lata. Nie trudno oczywiście znaleźć tego typu imprezy w swoim mieście. Warto pamiętać, że każdy organizator imprez sportowych powinien zadbać o wyjątkowe trofea dla swoich wszystkich uczestników. Przecież zajęcie miejsca na każdym szczeblu podium i otrzymanie medalu to marzenie niejednego zawodnika. Nie zapomnieli o tym organizatorzy Nakielskiej Ligi Pływania, dla których mieliśmy zaszczyt wykonać medale sportowe w bardzo oryginalnym kształcie oraz z kolorową taśmą. Sprawdź jak wypadły nasze medale z pleksi dla UKS CZWÓRKA NAKŁO i otwórz się na nowe trofea!

Medale okolicznościowe – motywacja i nagrody

Pływanie to zdrowie w czystej postaci! Każdy o tym oczywiście bardzo dobrze wie. Będąc odpowiedzialnym rodzicem warto już od dziecka zapisywać swoje pociechy do klubów pływackich, aby już od młodych lat budować w nich pasję, siłę i motywację. Bez wątpienia możemy tymi cechami opisać podopiecznych UKS CZWÓRKA NAKŁO, dla których pływanie to nie tylko aktywna forma spędzenia czasu, ale i głębokie zamiłowanie. Osiąganie coraz lepszych wyników sportowych i udział w licznych zawodach to z pewnością czynniki, które dają efekty w postaci najwyższego miejsca na podium. To wspaniale obrazuje nie tylko wysiłek samego uczestnika, ale i jego trenerów, jak i całego sztabu szkoleniowego. Otrzymanie takich nagród, jak medale to często marzenie każdego pływaka, które tkwi w jego sercu. Wspaniali organizatorzy Nakielskiej Ligi Pływania spełnili to pragnienie swoim zdolnym uczniom. To właśnie dla nich przygotowaliśmy medale wykonane z pleksi, które wspaniale zwieńczyły październikowy etap zawodów. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, takich jak biała plexi i solidna taśma z kolorowym nadrukiem przyczyniła się do stworzenia bardzo nowoczesnych medali na zamówienie. To nie tylko wyjątkowe wyróżnienie za osiągnięty wynik i czas w zawodach, ale i pamiątka na bardzo długie lata. Medale sportowe dla UKS CZWÓRKA NAKŁO to swego rodzaju aprobata dla naszego zespołu. Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy po części wziąć udział w nagrodzeniu tak licznej i niezwykle uzdolnionej młodzieży. Ich sukces to również zasługa licznie zgromadzonej publiczności, która ochoczo dopingowała młodych pływaków. To płynąca od nich pozytywna energia i emocje, których nie da się opisać słowami dodawała im siły do walki o najwyższe miejsca na podium. Chcesz poznać sekret naszych medali? Zapraszamy do dalszej części wpisu, w której powiemy czym charakteryzujemy się, jako producent medali.

medale okolicznościowe na zawody sportowe
Źródło: http://uks.naklo.pl/

Medale pływackie na zamówienie – co nas wyróżnia?

Cenne dla zawodnika medale na zamówienie możemy wykonać w dowolnym kształcie w oparciu o Twoje dane. Nasz zespół wyróżniają nie tylko innowacyjne projekty produktów, ale też nieustanna chęć tworzenia wysokiej jakości medali z wykorzystaniem nowocześniejszych materiałów i technologii. Produkowane przez nas medale sportowe zachwyciły nie jeden klub i jego członów. Dzięki pełnemu zaangażowaniu w pełni podkreślimy osobowość i charakter organizowanych przez Ciebie zawodów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na realizacje produktów o skomplikowanych cechach, które z powodzeniem opuszczają nasze pracownie. Masz własną wizję medalu? Podziel się nią z nami, a razem stworzymy medale, które w pełni odzwierciedlą Twój pomysł! Z myślą o Tobie i organizowanych przez Ciebie zawodach proponujemy Ci – podobnie jak w realizacji medali dla UKS CZWÓRKA NAKŁO – taśmy z kolorowym drukiem. Takie rozwiązanie da Ci możliwość ogromnego zaskoczenia uczestników i sprawienia, że te trofea będą niezapomnianym wyróżnieniem. W naszej stale poszerzającej się ofercie bez trudu znajdziesz medale wykonane dla wybitnych sportowców, klubów pływackich, jak i dla tych młodszych zawodników. Co łączy te wszystkie medale? Oczywiście precyzja wykonania, staranne wykończenie i wysoka jakość wykorzystanych materiałów. Dzięki nam masz pewność, że Twoje sportowe wydarzenie będzie ukoronowane bardzo wyjątkowymi i niebanalnymi trofeami. Nieustannie dążenie do perfekcji dodaje wykonanym medalom charakterystycznych cech – wykorzystujemy różne surowce, których łączenie ze sobą daje efekt ciekawych kombinacji podkreślających nasze zamiłowanie do nowoczesnych rozwiązań i technologii. Stała modernizacja nie odbiera tym wyjątkowym trofeom charakteru organizowanego przez Ciebie turnieju. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę!

Odznaczenia na każde wydarzenie pływackie

Bez wątpienia medale z nadrukiem to trofea, które wyrażają pełne zaangażowanie i prawdziwą pasję do pływania. W tym wpisie chcieliśmy wyrazić swój podziw dla młodych pływaków, którzy dzielnie walczyli podczas turnieju organizowanego przez UKS CZWÓRKA NAKŁO. Jesteśmy pewni, że wśród nich są wybitni mistrzowie, jak i również przyszli olimpijczycy! Chcielibyśmy życzyć młodym pływakom udanych turniejów i wysokich miejsc na sprawiedliwym podium. Niech stale przyświeca Wam motto z projektu PŁYWANIE TO NIE WSZYSTKO, ALE WSZYSTKO BEZ PŁYWANIA JEST NICZYM!

Wyślij do nas zapytanie o ofertę​​

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]