Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Medale drewniane z grawerem

Jeżeli poszukujesz czegoś naprawdę  wyjątkowego co należycie podkreśli klimat danego wydarzenia, ze świata sportu, biznesu czy wydarzenia artystycznego polecamy spacer po wirtualnych działach naszego sklepu gdzie wśród pucharów i statuetek czekają na Ciebie medale na zamówienie. Na ostatnim wpisie na blogu prezentowaliśmy unikalne medale metalowe naszego autorstwa. Czy to wszystko co ma w zanadrzu zwariowana załoga sklepu Nagrody.pl? Ależ nie. My dopiero rozwijamy żagle!  Jesteśmy bardzo podekscytowani móc przedstawić Wam kolejne nieszablonowe medale w naszej ofercie.

Drewniane medale na zamówienie

Co powiecie na medale drewniane? Spotkaliście się już z nimi? Być może jeszcze nie.  Faktycznie, medale okolicznościowe z drewna są dosyć rzadko spotykane – i właśnie to sprawia, że są tak oryginalne i z pewnością, dzięki swojej nieoczywistej formie będą zwracać uwagę i przyciągać spojrzenia. Nasi wspaniali graficy, specjalnie z myślą o konkretnym wydarzeniu stworzą perfekcyjny projekt, który następnie przekażą zamawiającemu do zatwierdzenia. Wzór spełnia oczekiwania klienta? Wspaniale!

Grawerowanie laserowe sprawi, że na powierzchni drewnianych medali okolicznościowych pojawi się opracowany, unikatowy wzór wraz z nazwą wydarzenia oraz datą, wszystko po to aby odpowiednio upamiętnić osiągnięcie. Uważamy, że wszelkiego rodzaju trofea, w tym właśnie takie medale to skarbnica wspomnień.

Medale sportowe z drewna

Co przemawia za wyborem tak nieszablonowego wyróżnienia, jakim bez wątpienia są medale drewniane z grawerem? Przede wszystkim jak wspomnieliśmy wcześniej, nietuzinkowy wygląd. Prezentują się nietypowo i dzięki temu zapadają w pamięć. Ponadto ich zdecydowanym walorem jest cena. Nasze medale z grawerem wykonane ze sklejki drewnianej to idealne połączenie przystępnej ceny z wyjątkową prezencją. Doskonale sprawdzą się nie tylko jako medale sportowe ale i jako medale na konkursy naukowe i wszelkie inne okazje. Precyzyjne narzędzie jakim jest laser, wygraweruje na powierzchni medalu drewnianego co tylko zechcesz łącznie z logo firmy, szkoły.

Kolejnym atutem tych medali na zamówienie jest to, że są one niezwykle lekkie, a przy tym wytrzymałe. Kolejnym ważnym walorem jest mnogość kształtów jakie mogą przybierać! Drewno jest niezwykle wdzięcznym materiałem jeżeli chodzi o możliwość przycinania go w dowolne kształty. To, w połączeniu z grawerowanym wzorem zaprojektowanym tak, aby wypełniał tę niestandardową formę to kolejny punkt do wyjątkowości tego rodzaju odznaczenia. Spójrzcie tylko na prezentowany poniżej medal na turniej piłki nożnej i zwróćcie uwagę na postać piłkarza.

Tego typu medale to ogromne pole do popisu i jednocześnie miłe zaskoczenie dla osób które zostaną takim medalem odznaczone. Wielce prawdopodobne, że takiego medalu jeszcze w swojej kolekcji nie mają, więc będzie się on wyróżniał spośród innych wyróżnień dotychczas uzyskanych.

Co myślicie o tego rodzaju medalach okolicznościowych? Jesteście zainteresowani ? Zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.