Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Medale dla snowboardzistów – sprawdź nasze realizacje dla PZN!

Coraz więcej osób docenia urok zimowych sportów i bierze czynny udział w wielu polskich zawodach, czy na terenie europy. Chętnie wspieramy takie inicjatywy i z wielkim zaangażowaniem śledzimy poczynania wielbicieli nart, czy desek. Tej zimy nasz zespół ma dla Ciebie dawkę prawdziwych zimowych emocji! Razem z Polskim Związkiem Narciarskim stworzyliśmy medale snowboardowe na inauguracje Pucharu Polski w Bukowinie Tatrzańskiej właśnie w tej dziedzinie. Te zawody to doskonały przykład tego, ile dla młodych snowboardzistów znaczy prawdziwa pasja. Towarzyszący im śnieg tylko zagrzał ich do walki o nasze medale metalowe. Chcesz się dowiedzieć jak wykonaliśmy te wspaniałe medale dla sportowców? Koniecznie przeczytaj nasz wpis!

Medale na zamówienie – wizytówka Twoich zawodów

Medale sportowe to zarówno nagroda dla zwycięzców, jak i promocja wydarzenia. Nie inaczej było podczas Pucharu Polski w Bukowinie Tatrzańskiej. Inauguracja zawodów snowboardowych to bardzo ważny moment, który warto uczcić w wyjątkowy sposób. PZN w ścisłej współpracy z naszym zespołem zdecydował się na medale na zamówienie wykonane z solidnej stali nierdzewnej. To bardzo trafny materiał, szczególnie jeżeli w grę wchodzą zawody zimowe. Ich na pozór klasyczny kształt został ozdobiony w środku ażurową śnieżynką i osobą snowboardzisty, która w doskonały sposób jeszcze bardziej podkreśla znaczenie tych zawodów. Kolorowy nadruk medali podkreśla zajęte miejsca, dzięki czemu staną się one dla obdarowanych wspaniałą pamiątką na bardzo długie lata. Czym byłby medal snowboardowy bez taśmy z nadrukiem. Przymocowana do nich kolorowa wstęga wspaniale eksponuje medale i dodaje im niepowtarzalnego uroku. Medale dla snowboardzistów to nasze najnowsze realizacje dla Polskiego Związku Narciarskiego, ale oczywiście na tym nie koniec! Z wielką przyjemnością będziemy Cię informować o naszych nagrodach dla zawodników tej dyscypliny, jak i wielu innych objętych patronatem PZN.

medale snowboardowe dla zawodników pzn
Fot. Szymon Marchewka / www.pzn.pl

Medale dla snowboardzisty na indywidualne zamówienie

Ty również jesteś organizatorem zawodów snowboardowych? A może prowadzisz szkołę narciarską i na feriach planujesz wiele atrakcji dla miłośników deski? Jako producent medali podpowiadamy Ci, jakie nagrody dla snowboardzistów będą najlepszą niespodzianką. Medale na zawody snowboardowe bez wątpienia sprawdzą się doskonale. Nie tylko zmotywują młodych miłośników zjazdów do pogłębiania swoich umiejętności, ale i nawet po wielu latach będą dla nich największą dumą. Zainspiruj się naszymi medalami dla PZN i skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas zapytanie o ofertę​​​​

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]