Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Medale ażurowe

Wykonywane w naszej pracowni medale ażurowe to oferta, która skierowana jest do klientów dla których dużą rolę gra estetyka i nowoczesny design. Nasza firma, jako producent medali tworzy nagrody okolicznościowe, których charakter w pełni oddaje właśnie te wytyczne. Nasze realizacje na sportowe medale, czy te biznesowe tworzymy z ogromną pasją i ciekawością rynku nagrodowego. Graficy kładą duży nacisk na projekty ażurowych medali, tak aby zadowolenie współpracującego z nami klienta było jak największe. Wykonane z pleksi medale, czy medale odlewane nie wyklucza wykorzystania metody wycinania, jakim jest ażur. Nasz bogaty w produkty asortyment z takimi nagrodami, jak puchary, statuetki, czy figurki bez wątpienia jest pionierem w produkcji medali. Szybki czas realizacji na medale jest naszym ogromnym atutem. Wykonane medale sportowe, czy okolicznościowe to trofea zwieńczające wiele zawodów, czy konkursów to obowiązkowe nagrody na organizowane przez Ciebie zawody. Dla naszych pracowników wykonanie medali ażurowych to pole do popisu. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i metod, jakimi jest grawerowanie, czy trwały nadruk bez najmniejszego trudu produkujemy medale dla dzieci, czy dorosłych. Niska cena naszych nagród sprawia, że zamówienie nawet na bardzo dużą ilość medali nie obciąży Twojego budżetu, jaką przeznaczyłeś na zamówienie medali. Medale o ażurowym charakterze to najnowszy trend, który nieustannie doskonalimy w oparciu o nowatorskie metody. Sprawdź nasz inspirujący wpis!

Ażurowe medale na zamówienie

Nasza niezwykła galeria medali z efektownymi wycięciami na medalach to realizacje zamówień na wydarzenia wielkiego formatu. Medale z pleksi, których popularność z dnia na dzień wzrasta to znakomity materiał na wykonanie wycinanych nagród. Również medale drewniane, jak i medale stalowe podlegają tej niestandardowej obróbce, jaką jest ażur. To właśnie bardziej niż puchary, statuetki, czy figurki otwierają przed naszymi projektantami drzwi do nowoczesności i ciągłego rozwijania się. Bez względu na ilość wycinanych elementów cena Twoich medali nie ulega zmianie. To ciekawa alternatywa dla klasycznych nagród z tej kategorii. Wyszukana forma sprawia, że medale sportowe dla dzieci, czy medale jubileuszowe spowodują, że organizowane przez Ciebie wydarzenie stanie się wyjątkowe. Nasz szeroko rozwinięty asortyment wyposażony w statuetki, czy puchary z radością wykonuje zamówienia na medale odlewane, czy medale drewniane o ażurowym designie. To idealne trofea sportowe, czy okazjonalne, których nowoczesny styl uatrakcyjnia każdą uroczystość. Nasza ogromna galeria na tego typu medale jest dowodem na to, jak często nasi stali klienci wybierają te nagrody. Dostępne u nas statuetki, czy puchary cieszą się równie wielką popularnością, ale to właśnie medale ażurowe stanowią dla nas prawdziwy powód do dumy. Nowatorski charakter medali tworzonych na indywidualne zamówienie jest przez nas dopieszczony w każdym szczególe, dzięki czemu Twoja satysfakcja będzie na najwyższym poziomie.

Medale wycinane z nadrukiem lub grawerem

Nasz doświadczony zespół opracował medale ażurowe, których oryginalny styl dorównuje takim produktom, jak statuetki. Klasa premium, której specyfika polega na wykorzystaniu kilku materiałów to nasz nowatorski projekt, który nie tylko robi ogromne wrażenie na organizatorach największych imprez w kraju, ale i ich uczestnikach, czy mediach. Jako producenta nasze medale cieszą nas swą popularnością i nieustającymi zamówieniami od znanych firm, jak również i od państwowych placówek. Do każdego zamówienia na medale nasz wykwalifikowany zespół podchodzi z ogromną energią i masą pomysłów, co bez wątpienia wyróżnia nas na tle innych marek. Chęć do pracy i kreatywne pomysły to niewyczerpalne u nas zasoby, co jest naszym ogromnym atutem. Zarówno szybka realizacja, jak i atrakcyjne ceny wybijają nasze medale na sam szczyt nagrodowego świata, co daje nam siłę na realizowanie kolejnych projektów. W szczególności właśnie medale ażurowe cieszą nas ogromnie. Ich nieszablonowy wygląd wyróżnia się dla tle klasycznych medali przyciągając wzrok każdego. Dostosowane do możliwości finansowych naszych klientów medale wycinane nawet z najmniejszym budżetem przodują na wszelkich imprezach okolicznościowych. Wysoka jakość materiałów z jakich wykonane są nasze medale na zamówienie daje Ci gwarancję na niezwykle udaną współpracę z naszą firmą, która na pewno zaowocuje w stałe zlecenia.

Wyślij do nas zapytanie o ofertę

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]