Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Medal sportowy

Trofea sportowe, jakim są medale to znakomita nagroda dla dorosłych, jak i dla dzieci w każdym wieku. Medale okolicznościowe na sporty walki, tenis stołowy, czy sporty zimowe to świetne zwieńczenie wszystkich zawodów. Jako producent medali, wykonujący również zamówienia na statuetki i puchary jesteśmy cenioną na rynku firmą w dziedzinie nagród. Medale sportowe nie mają dla nas tajemnic – każda dyscyplina jest dla naszych projektantów jak otwarta karta, a ogrom nowatorskich pomysłów jest w ich głowach niewyczerpalny. Nasz specjalnie wykwalifikowany zespół doświadczonych grafików z niezwykłym zaangażowaniem i miłością do aktywności fizycznej wykonuje nasze puchary, dyplomy, statuetki i figurki. Do każdej z tych nagród, podobnie jak do medali przygotowaliśmy idealne dodatki, takie jak etui, ozdobne pudełka, czy taśmy rypsowe. To akcesoria, które nie tylko przyozdobią dostępny u nas asortyment, taki jak figurki, statuetki i puchary – przede wszystkim to właśnie Twój medal będzie wspaniale prezentował się podczas takich zawodów jak piłka ręczna, koszykówka, czy siatkówka. Organizowane przez cały rok zawody to świetna okazja do zwieńczenia ich takimi trofeami, jak statuetki, puchary, czy figurki. Z naszego ogromnego doświadczenia wiemy, że to właśnie medal cieszy zawodników najbardziej. Ogrom materiałów i nowatorskie metody wykonania sprawiają, że produkcja nagród w dzisiejszych czasach nie ogranicza się jedynie do okrągłych produktów z tej kategorii. Okolicznościowe medale na zamówienie wykonane w u nas to dowód na to, że idąc z duchem czasu jesteśmy w stanie wykonać nagrody po wsze czasy. Nie tylko dzieci będą zachwycone z takiego rozwiązania, dorośli z naszym trofeum na szyli również będą zachwyceni. Jako wykonawca takich produktów, jak puchary i statuetki również medal nie jest nam obcy. Zobacz nasze znakomite realizacje – jesteśmy przekonani, że wybierzesz z nich coś dla siebie. Z naszą pomocą ukoronujesz zawody objęte Twoim patronatem nagrodą, która nawet po wielu latach będzie przywodzić na myśl dzień jej wręczenia. Medal to idealny wybór, którego popularność nigdy nie spadnie.

Medal na zamówienie

Jeśli zawody to nie może obejść się bez medali! Sortuj po naszym asortymencie w poszukiwaniu jedynego w swoim rodzaju projektu na wymarzoną nagrodę. Każdy z nich możemy dowolnie zmodyfikować dodając Togo, miejscowość, czy datę organizowanej imprezy. To dzięki wszystkim tym informacjom powstanie medal stworzony tylko dla Ciebie. Wybór różnych materiałów z jakich wykonujemy puchary, statuetki i oczywiście medale z nadrukiem, czy grawerem daje nam szerokie możliwości w dziedzinie wykonywania nagród. Medal piłka nożna to najbardziej rozpoznawalne trofeum, podobnie jak statuetki, czy puchary. To właśnie z tej dyscypliny sportu w naszym kraju organizowanych jest najwięcej zawodów, turniejów, czy konkursów szkolnych. Jesteś sponsorem turnieju piłki halowej? A może razem z gronem pedagogicznym przygotowujecie powiatowe zawody? Nic trudnego! Specjalnie dla Ciebie wykonamy medal, który dla dzieciaków stanie się niezapomnianą nagrodą na bardzo długie lata. Razem z naszą pomocą obudzisz w młodych piłkarzach ducha czystej rywalizacji i największej pasji w ich życiu. Nie czekaj – sortuj naszym asortymentem w poszukiwaniu jedynego w swoim rodzaju projektu, a my zrealizujemy go dla Ciebie w błyskawicznym tempie. Nie masz o co się martwić – nasz wykwalifikowany dział produkcyjny we ścisłej współpracy z grafikami wykona dla Ciebie zamówienie przed organizowanym wydarzeniem. Zadowolenie naszych stałych klientów i ciągle rosnąca współpraca z nimi daje Ci gwarancję, że możesz na nas polegać w każdej sytuacji. Masz już wstępny pomysł na wykonanie nagród? Podziel się nim z nami, a razem wykreujemy jedyne w swoim rodzaju trofea, które w pełni odzwierciedlą charakter organizowanych przez Ciebie zawodów. Pamiętaj – jesteśmy tu dla Ciebie!

Medal na zawody sportowe

W naszej ciągle rozwijającej się pracowni wykorzystujemy najnowsze metody do wykonywania medali na zamówienie. Podobnie jak dostępne u nas puchary, tak i przedstawione medale sportowe dla dzieci, czy dorosłych to równie innowacyjny projekt, który realizujemy z ogromną pasją i zaangażowaniem. Wykorzystane przez naszych pracowników metody wycinania w drewnie, metalu i cieszącą się coraz większą popularnością pleksi pozwalają na uzyskanie nietypowych kształtów medali, do których jesteśmy w stanie dobrać odpowiednio pasujące dodatki. Nowoczesne etui, niezastąpione wstążki w postaci taśmy rypsowej to akcesoria, które towarzyszą w naszym asortymencie od jego początków. Naszym najważniejszym zadaniem jest stworzenie oferty na nagrody, abyś Ty nie musiał się już martwic o zbędne detale. Razem z nami zyskasz w pełni wymiarowy medal, który zachwyci Ciebie, wszelkich organizatorów imprezy, oraz oczywiście uczestników zawodów. Wejdź na naszą stronę i sortuj wśród naszych produktów, które bez wątpienia zrobią na Tobie piorunujące wrażenie. W naszej bogatej ofercie bez wątpienia znajdziesz nagrody w bardzo ekonomicznej cenie, jak i te ekskluzywne składające się z połączenia wielu materiałów i metod wykonania. Tak wykonane medale bez wątpienia podniosą rangę organizowanego przez Ciebie wydarzenia, które na długo zapadnie w pamięci nie tylko wszystkich uczestników, ale i towarzyszącym im mediom i zaproszonym ludziom biznesu. Każdą dostępną u nas nagrodę dostosujemy do zasobów Twojego budżetu włączając w to interesujące Ciebie dodatki, co daje Ci możliwość na stworzenie jedynego w swoim rodzaju trofeum.

Nagrody okolicznościowe z nadrukiem oraz grawerem

Podsumowując naszą pracę w nagrody.pl każdego dnia realizujemy zamówienia na medale sportowe na zawody wielkiej rangi, jak i te organizowane w szkołach i kubach w całej Polsce. Naszym ogromnym atutem i tym, co wyróżnia nas na tle innych firm na rynku jest wieloletnie doświadczenie, stale rozwijający się zespół grafików i ekspertów oraz pasja i zaangażowanie w tworzenie nagród na szeroką skalę. Nasze usługi cieszą się uznaniem pośród wielu dyscyplin sportowych. Tworząc jedyne w swoim rodzaju medale chcemy się ciągle doszkalać – nasz zespół jest otwarty na nowe wyzywania, którym bez wątpienia jesteśmy w stanie podołać. Obcujemy w każdej dyscyplinie aktywności fizycznej, co daje nam przewagę nad produkcją unikalnych trofeów dla wybitnych sportowców na każde wydarzenie. Razem z nasza pomocą zaprojektujesz medale na zamówienie na zawody pływackie, turniej piłki nożnej, czy rocznicę klubu golfowego w pełni odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz na stornie, a my przygotujemy dla Ciebie znakomitą ofertę. W równie szybkim tempie nasi graficy wykonają dla Ciebie wizualizację, aby podzielić się z Tobą zrodzoną wizją na organizowane przez Ciebie wydarzenie. Jesteśmy pewni, że nasze realizacje wywołają u Ciebie zachwyt, a Ty staniesz się naszym stałym partnerem. Czekamy właśnie na Ciebie!

Wyślij do nas zapytanie o ofertę

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]