Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Gdzie kupić medale? Sprawdź nagrody z indywidualnym projektem!

Specjalnie przygotowane medale na zamówienie bez trudu pomogą Ci zwieńczyć zawody sportowe, czy uroczystość biznesową. Każda osoba, która otrzyma medal metalowy, z pleksi, czy drewniany poczuje się naprawdę wyjątkowo. Są to niezwykle prestiżowe nagrody i zarazem pamiątki, które odznaczają się na tle innych. Doskonale wiemy, że niekiedy wybór tych jedynych w swoim rodzaju wyróżnień, jakimi są medale sportowe, czy okolicznościowe może spędzać sen z powiek. Dziś pomożemy Ci w wyborze unikalnych medali na indywidualne zamówienie. Odpowiemy Ci na jedno zasadnicze pytanie: gdzie kupić medale?

Medale sportowe i okolicznościowe od producenta

Nasz doświadczony i stale rozwijający się zespół stworzył wyjątkową ofertę na medale dla uczestników zawodów, czy partnerów biznesowych. Naszym atutem bez wątpienia jest brak ilości minimalnych! Z łatwością i radością wykonujemy zamówienia nawet na jeden medal. To właśnie zaangażowanie do każdego zapytania o medale czyni z nas ekspertów w tej dziedzinie na naprawdę wysokim poziomie. Zanim jednak rozpoczniemy współpracę z naszymi klientami, ustalamy wszystkie szczegóły. Jako producent medali możemy wykonać dowolny kształt tych nagród w każdej wielkości, co jest naszym bardzo dużym atutem. Nasi wykwalifikowani doradcy dostosują medale do Twojego budżetu i do Twoich oczekiwań. Służymy pomocą na każdym poziomie zamówienia.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty na medale na zamówienie?

Kontaktując się z nami przede wszystkim masz pewność, że podejście naszego zespołu jest na bardzo wysokim poziomie. Oprócz szybkiej odpowiedzi na każde Twoje pytanie zyskujesz ekspresową wycenę z pełnym kosztorysem, co nie zabiera Ci czasu na dodatkowe pytania. Realizujemy indywidualne projekty nawet do 1 godziny! Jeśli potrzebujesz medali z ekspresowym wykonaniem, to doskonale trafiłeś. W naszej firmie wysyłka może potrwać nawet do 48 godzin. Zamawiając u nas medale z nadrukiem UV, czy z grawerem już przy pierwszym zamówieniu możesz otrzymać atrakcyjny rabat. U nas do każdego medalu dołączamy taśmy rypsowe w wielu kolorach do wybrania całkowicie GRATIS! Realizujemy również zamówienia na medale z taśmami z kolorowym nadrukiem. Takie rozwiązanie pozwoli Ci w pełni dostosować nagrody do organizowanego przez Ciebie wydarzenia.

Nagrody.pl — produkowanie medali z pasją

Wyznacznikiem naszej codziennej pracy jest motto: ogranicza nas tylko wyobraźnia. To dzięki niemu nasz profesjonalny zespół tworzy nowoczesne medale nie tylko w klasycznej formie, ale i z wykorzystaniem wielu materiałów. To właśnie imponująca forma 3D i przestrzenny design sprawia, że nasze pamiątkowe medale są produkowane na światowym poziomie. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą na medale z własnym projektem – napisz do nas. Z naszą pomocą dostaniesz odpowiedź na pytanie gdzie kupić medale!

Wyślij do nas zapytanie o ofertę

[contact-form-7 id=”594″ title=”Wyślij do nas zapytanie o ofertę”]