Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Nagrody dla dzieci z nadrukiem lub grawerem

Każdy konkurs dla dzieci z nagrodami powinien zapaść młodym sportowcom czy naukowcom w pamięć, dlatego jako producent medali i statuetek  przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę indywidualnych nagród, które z pewnością przypadną im do gustu. Oferujemy zarówno drobne nagrody dla dzieci, jak i również dużych rozmiarów nagrody dla dzieci. Dodatkowym elementem, który dodaje atrakcyjności dziecięcym nagrodom jest kolorowy nadruk UV, który idealnie wpisuje się w upodobania najmłodszych uczestników konkursów z nagrodami dla dzieci. Nie mogliśmy również zapomnieć o najmłodszych, dlatego znajdą tu Państwo również kolorowe nagrody dla przedszkolaków, dopasowane do ich wieku i potrzeb.

Medale okolicznościowe dla dzieci

Medale dla dzieciMedale basic to linia, w której znajdą Państwo idealne propozycje na medale dla dzieci. Posiadamy nie tylko metalowe medale sportowe dla dzieci, ale również medale z pleksi czy medale drewniane. Każdy medal dla dzieci powinien posiadać indywidualny styl oraz kolorową grafikę, która nawiązuje do tematyki konkursów dla dzieci. Medal dla dzieci to bardzo ważne trofeum, które potrafi je w odpowiedni sposób zmotywować.
Aby tak się stało, nasi graficy szczególnie dbają o atrakcyjny wzór medalu dla dzieci, który ich zainteresuje i zapadnie im w pamięć. Oprócz tego typu wyróżnień, nasza oferta wzbogacona jest o medale dla przedszkolaków, które emanują barwną kolorystyką i niepowtarzalną grafiką.


Zobacz nasze realizacje

Indywidualne statuetki dla dzieci

Statuetki dla dzieci – to najpopularniejsze statuetki – linia basic. Statuetki z pleksi to idealne nagrody dla dzieci, który dzięki swojej nietypowej formie wzbudzają zainteresowanie najmłodszych.
Oprócz statuetek z pleksi posiadamy również statuetki odlewane, które świetnie sprawdzą się w konkursach dla dzieci z nagrodami gwarantowanymi. Dodatkowym elementem, który dodaje odlewanym figurkom dla dzieci atrakcyjności, jest indywidualny grawer, który umieszczamy na laminowanej tabliczce na postumencie statuetki. Oprócz statuetek jedno-panelowych, które znajdują się w linii basic, posiadamy również bardziej zaawansowane statuetki classic. Wykonane są one z dwóch elementów: pleksi oraz stal szczotkowana, a osadzone są na drewnianych postumentach


Zobacz nasze realizacje

Drukowane dyplomy dla dzieci

Dyplom dla dzieci jest bardzo ważną pamiątką, która często zachęca ich do dalszych udziałów w zawodach i konkursach, dlatego z wielką precyzją opracowujemy wzory dyplomów dla dzieci. Posiadamy dyplomy, które wykonane są nie tylko z papieru, ale również dyplomy dla dzieci drewniane czy dyplomy szklane, które indywidualnie dopasowujemy do okoliczności.
Jeśli więc szukasz pomysłu na dyplomy sportowe dla dzieci lub dyplomy muzyczne dla dzieci, to nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie! Oprócz wyżej wymienionych pozycji, możemy przygotować dla Ciebie również dyplomy urodzinowe dla dzieci czy dyplomy dla przedszkolaków.


Zobacz nasze realizacje

Puchary Sportowe dla dzieci​

Puchary dla dzieci to wyjątkowe nagrody, które pragnie otrzymać każdy mały sportowiec. Specjalnie opracowana linia pucharów zawiera nie tylko puchary sportowe dla dzieci, ale również różnych rozmiarów puchary na konkursy szkolne. Dopasowane do potrzeb dzieci nagrody zaciekawiają wyglądem i indywidualną dedykacją, która umieszczana jest na postumencie kolorowych pucharów. Opracowując ofertę pucharów dla dzieci, dużą uwagę skupiliśmy zwłaszcza na nowoczesnym designie, który przykuwa spojrzenia najmłodszych. Tak zindywidualizowane wyróżnienie posłuży im jako długoletnia pamiątka i zachęta do dalszych treningów i pracą nad sobą. Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!


Zobacz nasze realizacje

Wyślij do nas zapytanie o ofertę

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 1 godziny

[contact-form-7 id=”237″ title=”Formularz 1″]